Krzykopudełko

« archiwum

Po prostu wydajesz decyzję i tyle... A do kogo mam napisać w kwestii latania z Razorna do Vienomanii z samolotami? Po prostu wydam taką decyzję i tyle... wniosków sam do siebie pisać nie będę.
Zasadniczo Andrzeju nie mamy nigdzie zapisu podobnego do realiwego KPA. W zasadzie nie musisz pisać wniosku... bo niby sam do siebie?
Thomasie, jak zajrzysz na forum, to mógłbyś rozpatrzyć wniosek w Pałacu. Trochę nieprofesjonalnie byłoby, gdybym sam rozpatrywał swój wniosek... Wink
Zupełnie nie znam twórczości Jagielskiego, więc tym bardziej będzie to dla mnie ciekawe. Smile
Witam po krótkiej nieobecności, od kilku dni chodzę mocno zainspirowany "Wypalaniem Traw" Jagielskiego. Będę z niej czerpać przy tworzeniu opisów dla mojego lenna. Jak nie czytałeś/aś polecam.
U mnie podobnie.
Ostatnio coraz kruszej u mnie z czasem, więc będę tylko sporadycznie zaglądać do RB. W FN od czasu do czasu coś naskrobię
Panie Prezydencie Waksman, jak już zajrzał Pan do nas na forum, to może zechce Pan dołączyć się do rozmów?
Zagaiłem rozmowę w Pałacu. Wink
Jak najbardziej - jestem gotowy do rozmów z FN i czekam co zaproponują i jak te targi mają wyglądać...
Przepraszam, że dziś w ogóle mnie nie było, jutro w drodze wyjątku będę więcej
Rononie, Piotrze, czy możemy wrócić do rozmów z Federacją Nordacką?
OK. W każdym razie gdybyś miał chwile to pozatwierdzaj mi kilka elementów w Galerrii.
To akurat zrobił Andrzej,
Dzięki Bajtusiu za dział RAT - jutro (niestety) koniec urlopu... ląduje w domu i będę przy kompie to podziałam.
To znaczy Prabudzimir zapłać
Bóg zapłać
dział Zjednoczenia założyłem i nadałem uprawnienia moderatora Ametystowi
Przepraszam za dzisiejszą nieaktywność
Mógłbym prosić o dział dla Zjednoczenia Budzimirystów w Bialenii?
Może to być zlewnia rzek
Czy punkt w którym rzeki się łaczą ma jakąś nazwę? Zabrakło mi słowa. Big Grin
zatwierdzone
Bo nie wiem czy są widoczne
Mogę prosić o zatwierdzenie obrazów, które dorzuciłem ostatnio do galerii?
Na razie mam to rozplanowane w notatniku w telefonie... Jak będę w domu to wydam stosowny edykt oraz zrobię malowania samolotów... wszystko mam już poukładane w głowie - teraz tylko dostęp do kompa i oprogramowania graficznego... no i parę godzin wolnego czasu.
No i dojdzie kwestia Gwardii Lennych. Też mam zamiar w przyszły "długi weekend" zrobić swoją oraz elementy lotnicze Andrzeja i Thomasa.
Dzięki... Ja wrócę "do boju" po niedzieli i postaram się sukcesywnie dodać brakujące katalogi oraz uzupełnić brakujące jednostki - niewiele już zostało bo piechota morska się zachowała, a te centra dowodzenia lotnictwa się zrobi od podstaw.
Ronon: zmęczyłem Rejestr NL, więc wracam do boju z armią Wink
trzeba ustawić uprawnienia dla władzy Wink
Teraz cała kategoria "Władze..." jest niewidoczna bez zalogowania
Dział Gabinet ukryty ... sprawdź
Słucham?
Coś nie działa mi ukrycie działu Gabinetu (widzę go po wylogowaniu)
Właśnie, najpiew zobaczmy ile ich w ogóle powstanie
Ale w sumie bez pośpiechu... Najpierw trzeba te gwardie porobić, porobić ich strony itd. A poprzypinać to możnacw sumie potem dowolnie i pozmieniać miejsca gdy okaże się, że inaczej będzie lepiej.
W sumie może być i tak...ale może ciekawie byłoby zebrać je na stronie w jednym miejscu? W działach lenn mogą być odnośniki. Skoro ma to być jakuś ciekawy i oryginalny projekt to może warto to czytelnie gdzieś zebrać?
Ja osobiście jestem zwolennikiem wątków/poddziałów dla gwardii w ramach poddziałów lenn, ale można i tak.
<3
I Lew jak zwykle rozstrzygnął problem. Dział dla gwardii w lennach, a w dowództwie SZ zrobię podstronkę z odnośnikami dotyczącą współpracy z gwardiami lennymi w czasie stanu wyjątkowego i wojny - kiedy to zostają podporządkowane D-cy SZ RB.
Moim zdaniem w Lennach, a w dziale SZ moglaby po prostu funkcjonować dokumentacja wraz ze spisem i odnośnikami do wątków w lennach
No właśnie nie wiem... Może w SZ RB? dział pt. Gwardie Lenne? W końcu na czas "W" przechodzą pod d-cę SZ RB.
Pewnie w dziale Lenna, a wnim poddział GL
Gdzie powinien powstac dział dla GL?
No właśnie... w jakim?
wszystko się ... pytanie w jakim dziale Wink
Tak ma marginesie... Bajtusiu przemyśl czy nie dało by się gdzieś na stronie umieścić gwardii lennych?
Moje lenno chociaż nieduże, znajduje się w doskonałej lokalizacji. Blisko stąd do Wolnogradu i Zalewu Adamieckiego. Objętościowo zdaje się być skrojone akurat na moje skromne potrzeby. BTW. Wypoczywaj i niczym się nie przejmuj. Zasłużyłeś.
Rozumiem Janku, że na powrót obejmujesz lenno... Jak wrócę z urlopu to je włącze na mapie (jak robiłem obecną to warstę Twojego lenna ukryłem). Chyba, że chcesz zmienić granice np. je zwiększyć (bo jest bardzo małe) to daj wniosek do Prezydenta, a jak wrócę to naniosę.
Ametystcie czy mógłbyś stworzyć w dziale lenna temat o nazwie Żółkiew i nadać mi uprawnienia moderatorskie ?

[-]
Dział Wątków Postów Ostatni post
Plac Zielony
Poddziały:
Powitania,
Szpital Psychiatryczny im. Ofiar Realiozy

66 1,122 BialCoin
AndrzejSwarzewski
Wczoraj 11:39
Bialeńska Lista Przebojów
Poddziały:
TOP 5,
Głosowanie, i 1 więcej.

14 44 Bialeńska Lista Przebojów...
Janek Sapieha
Wczoraj 09:45

[-]
Rzesza Bialeńska
Moderowane przez: [ Ametyst Faradobus ]
Poddziały:
Władze Rzeszy,
Wolne miasta Rzeszy, i 1 więcej.

53 424 I sesja Sejmu II Rzeszy B...
Ronon Dex
11 godzin(y) temu
Dżamahirija Bialeńska
Moderowane przez: [ Akrypa Ali Shariati ]
Poddziały:
Życie Dżamahriji,
Ludowy Komitet Dżamahiriji, i 1 więcej.

18 93 Chwalebny szlak Irmina
AndrzejSwarzewski
11-06-2019 16:44

[-]
Uniwersytet Bialeński
Poddziały:
Wydział Wojskowy

18 76 [wykład] Różni pośród rów...
Ronon Dex
14-06-2019 22:10
Siły Zbrojne Republiki Bialeńskiej
Poddziały:
Dowództwo,
Wojska Lądowe, i 3 więcej.

12 83 Kompania Reprezentacyjna ...
Ronon Dex
17-06-2019 11:44
Przedsiębiorstwa
Poddziały:
Zakłady Lotnicze Ronon Air Tech

4 6 Samolot F-504
Ronon Dex
18-06-2019 21:03
Partie polityczne i związki zawodowe
Poddziały:
Zielony Świt,
Bialeńska Partia Demokratyczna, i 2 więcej.

17 97 Lista członków Partii
Ronon Dex
13-06-2019 22:35
Związki wyznaniowe
Poddziały:
Zielony Kościół,
Kościół Mazdaistyczny, i 1 więcej.

23 174 Księga Świętych - Propozy...
AndrzejSwarzewski
11 godzin(y) temu
Bialeński Związek Sportowy
Moderowane przez: [ Thomas von Lisendorff ]