Forum Republiki Bialeńskiej
Program wyborczy BPD - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (http://spolecznosc.bialenia.org.pl)
+-- Dział: Życie w Bialenii (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Plac Zielony (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Program wyborczy BPD (/showthread.php?tid=1054)

Program wyborczy BPD - AndrzejSwarzewski - 12-11-2019

Drugovi i drugarice, pioniri i pionirke, omladinke i omladinci, kaddafistice i kaddafisti, Bialeni i Bialenke, Swarzisti i Swarzovke, Nordatanke i Nordatanci!

Będę się streszczał, bo przed chwilą dopiero przypomniałem sobie, że właśnie mija 24-godzinny czas na publikację programu wyborczego. Zaznaczam jednak, że to dopiero początek kampanii wyborczej. Aż do samych wyborów będziemy działać, zachęcam do głosowania i zapraszam opozycję do debaty. 
Od dłuższego czasu przedstawiciele Bialeńskiej Partii Demokratycznej pełnią kluczowe stanowiska w kraju. Mnie w Pałacu Prezydenckim zastąpił Ronon Dex, była to więc zmiana w obrębie jednej partii. Bajtuś zasiada ponownie w ławach poselskich, a Ametyst jest Lwem Wolnogradu. Jesteśmy establishmentem, nie da się temu zaprzeczyć. 

Nasz program na najbliższą kadencję jest prosty:
1. Pełna współpraca z władzą ustawodawczą: Prezydentem Dexem i Gabinetem Prezydenta. 
2. Dalszy zrównoważony rozwój Bialenii.

Rzucamy wyzwanie wszystkim, którym nie podobają się nasze działanie. Rozwój wymaga rywalizacji, dialektyki. Organizujcie się, stańcie do wyborów i do debaty! Na zachętę poczytajcie sobie Evolę.

To dopiero początek kampanii, jeszcze o nas usłyszycie!

RE: Program wyborczy BPD - Ametyst Faradobus - 13-11-2019

To ja bym chciał jeszcze coś powiedzieć!

[Obrazek: 3g75lj.jpg]

Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że cieszę się niezmiernie, że obecny nasz Rząd także bardzo troszczy się o lenników Rzeszy. A wyrazem zatroskania naszego Rządu o Rzeszę Bialeńską było po pierwsze: gwardia lenna dla każdego szlachcica. Czy to nie jest piękne? I Wy przynosicie teraz te oddziały do służby w naszej Gwardii Rzeszy, coraz więcej wraz z kolejnymi tytułami. Dwadzieścia procent większy limit dostaniecie jako premię na wyposażenie kontyngentów! Żebyście swoim żołnierzom kupuli broń, czołgi - to jest bardzo ważne. Już to odciąża budżet Rzeszy.

Także państwo się troszczy i daje dotacje na szkoły, na kliniki rządowe, na Szpital Psychiatryczny, na wolne miasta, bo obywatel jest najpiękniejszym skarbem! Dlatego Pułkownik Kaddafi wiele razy przypominał, że jeżeli państwo, rząd troszczy się o mieszkańców to jest to wtedy, to państwo, aktywne i bogate! Bo przyrost obywateli świadczy o wielkości i mocy każdej mikronacji.

RE: Program wyborczy BPD - ʿĀlija zawdżat Akrypa - 13-11-2019

Dlaczego ten gość na obrazku wygląda jak połączenie Kaczyńskiego z Führage’em? oO

O tym samym pomyślałem.

RE: Program wyborczy BPD - RIIF - 13-11-2019

Evola <3 Wink
To nawet taki lewak jak ja zna! Big Grin

Tak naprawdę to ja to znalazłem w pisemku od jehowych.

RE: Program wyborczy BPD - AndrzejSwarzewski - 13-11-2019

Dzień dobry, czy ma pan chwilę, by porozmawiać o budowie neokaddafistycznego raju?

RE: Program wyborczy BPD - Karol Medycejski - 13-11-2019

Beznadziejny. Na pewno nie zagłosuję.

RE: Program wyborczy BPD - AndrzejSwarzewski - 13-11-2019

No to nie głosuj, wcale do tego nie namawiam, ale stwórz alternatywę, zaproponuj coś lepszego. Nie zawiesiłem wysoko poprzeczki tym programem, czekam na miażdżącą krytykę.

RE: Program wyborczy BPD - Karol Medycejski - 13-11-2019

Ok boomer

PS Nie zesraj się