Forum Republiki Bialeńskiej
[oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (http://spolecznosc.bialenia.org.pl)
+-- Dział: Życie w Bialenii (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Plac Zielony (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB (/showthread.php?tid=1134)

Strony: 1 2 3 4

[oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - ʿĀlija zawdżat Akrypa - 03-12-2019

[Obrazek: head_desk___forkke_by_neoslashott.gif]

[oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Akrypa Ali Shariati - 03-12-2019

1. Dlaczego o Wielki Kniaziu cenzurujecie to jak Alija komentuje ankiete?

2. Przypominam, że jedyny słuszny model armii to oparty o broń prochową:
[Obrazek: latest?cb=20170617102541&path-prefix=pl]

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Ronon Dex - 03-12-2019

Akrypa Ali Shariati napisał(a):1. Dlaczego o Wielki Kniaziu cenzurujecie to jak Alija komentuje ankiete?
Bo wysypisko jest właściwym miejscem dla spamu... dlatego zostało stworzone (zresztą z mojej inicjatywy). Jest po to by nie usuwać tego typu postów, ale przenosić je w miejsce gdzie nie przeszkadzają - ale nie są kasowane.

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Joahim-von-R - 03-12-2019

Das ist nie spam!!!

[oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Akrypa Ali Shariati - 03-12-2019

1. Dlaczego Prezydencie cenzurujecie to jak Alija komentuje ankiete?

1.5. Jakim prawem cenzurujecie moje posty?
Pod ankietą ma prawo doczyć się dyskusja na tematy w niej poruszone. 

2. Przypominam, że jedyny słuszny model armii z bronią palną to oparty o proch:
[Obrazek: 578456-bigthumbnail.jpg]

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Ronon Dex - 03-12-2019

Akrypa Ali Shariati napisał(a):Pod ankietą ma prawo doczyć się dyskusja na tematy w niej poruszone. 
Dyskusja to rozmowa poważnych ludzi, a dla trolli jest miejsce na wysypisku.

Akrypa Ali Shariati napisał(a):1.5. Jakim prawem cenzurujecie moje posty?
Takie prawo przysługuje twórcy tematu i moderatorowi działu- po to stworzyliśmy wysypisko, aby nie usuwać postów, nawet tych pisanych przez trolli. Nie zamierzam pozwolić by ten kraj stał się trollowiskiem. przynajmniej dopóki mam w nim cokolwiek do powiedzenia. Możecie zdecydować sami czy będę miał dalej - zapraszam.

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - ʿĀlija zawdżat Akrypa - 03-12-2019

> Dlaczego o Wielki Kniaziu cenzurujecie to jak Alija komentuje ankiete?

Bo słabo reaguje na krytykę.

Jeszcze żeby tamto to był wątek urzędowy to bym zrozumiała. Ale to była zwykła ankieta jednego obywatela.

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Joahim-von-R - 03-12-2019

Dla trolli na wysypisku?

Jak w Sarmacji.

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Akrypa Ali Shariati - 03-12-2019

Trole są zielone jak flaga Boga triumfującego!
Trole wszystkich krajów łączcie się!
[Obrazek: latest?cb=20170914081947]

RE: [oddzielony] Ankieta nt Ronona Dex i Sił Zbronych RB - Karol Medycejski - 03-12-2019

Patrząc tak nieco z boku i powiedzmy, że obiektywnie, to wydaje mi się, że reakcja (zarówno ta na komentarze pod ankietą, jak i samo jej opublikowanie) jest nieco przesadzona - abstrahując już od sfery prawnej...