Forum Republiki Bialeńskiej
Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (http://spolecznosc.bialenia.org.pl)
+-- Dział: Życie w Bialenii (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Plac Zielony (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta (/showthread.php?tid=2082)

Strony: 1 2

Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 27-10-2020

Obywatele!

w toku dyskusji po raz kolejny uznałem za konieczne i potrzebne stworzenie propagandowego oficjalnego pisma, które publikować będzie najważniejsze, sprawdzone i rzetelne informacje na temat naszej Republiki. Tym sposobem oddaję do Waszych rąk pierwszy numer Zielonego Sztandaru Wolności - pisma wydawanego przez mój rząd. Co jakiś czas będę się starał w tej formie podsumowywać moją aktywność, a także działalność moich współpracowników.

Gazetę w większej rozdzielczości znajdziecie tutaj. Jest ona bezpłatna, dostępna w całej Bialenii, bo nakład jest przeolbrzymi.

[Obrazek: 85_27_10_20_2_37_31.png]

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Karol Medycejski - 28-10-2020

Vivat Rząd! Niech żyje Zielony Lider! Niech żyją Zielone Ludziki!

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Janek Sapieha - 28-10-2020

A tak, tak "Zielony Sztandar", jedną poproszę.

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Akrypa Ali Shariati - 03-11-2020

Kiedy Prezydent wstawi Łukaszenke na avatar?

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 03-11-2020

Iwan już kiedyś miał, ja wolę połączenie Towarzysza Zawadzkiego z największym kompozytorem w dziejach.

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 07-11-2020

Od jutra w całej Bialenii będzie można dostać kolejną porcję propagandy sukcesu prawdy. Oto drugi numer Zielonego Sztandaru Wolności:

[Obrazek: 85_07_11_20_5_16_41.png]

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 17-11-2020

Już dzisiaj kolejna dawka propagandy sukcesu, tym razem z podsumowaniem niedzielnego święta:

[Obrazek: 85_17_11_20_6_03_00.png]

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 12-01-2021

Dawno nie miałem weny, ale czytanie relacji ze Zjazdu Partii Pracy Korei i oglądanie kazachskich dokumentów o Nazarbajewie trochę ją podreperowało. Dzięki temu do kiosków w całym kraju trafił właśnie najnowszy numer "Sztandaru":

[Obrazek: 85_12_01_21_10_28_17.png]

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 18-03-2021

W nieco nowej formule ukazał się kolejny numer Zielonego Sztandaru Wolności. Tym razem bezpośrednią inspirację stanowi twórczość pana Adasia Grzybka.

RE: Zielony Sztandar Wolności - nowa rządowa gazeta - Ametyst Faradobus - 24-03-2021

[Obrazek: 99153140468678815_t.png]

Wyjątkowo szybko ukazał się kolejny numer Zielonego Sztandaru Wolności poświęcony przede wszystkim obchodem Świąt Marcowych. Zapraszam do lektury!