Forum Republiki Bialeńskiej
Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (http://spolecznosc.bialenia.org.pl)
+-- Dział: Instytucje i jednostki organizacyjne (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Bialeński Związek Sportowy (http://spolecznosc.bialenia.org.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Zaproszenie na Grand Prix Narodów (/showthread.php?tid=217)

Strony: 1 2


Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Norbert Byfyj - 05-05-2019

Witam serdecznie mieszkańców Republiki Bialeńskiej!
 
Chciałbym w imieniu Republiki Suderlandu zaprosić na  Grand Prix Narodów. Impreza jest organizowana z okazji zbliżającego się w moim kraju święta niepodległości. Celem jej jest zorganizowane wyścigu, w którym brałyby udział zespoły z różnych państw.

Jako, że system w którym rozgrywam wyścigam posiada sztywne ograniczenie do 11 zespołów, to początkowo każdy kraj, który został zaproszony dostaje prawo do jednego slotu. W przypadku gdy wciąż pozostaną wolne miejsca, a dany kraj wyrazi bardzo duże zainteresowanie wtedy też będzie miał możliwość wystawienia drugiego zespołu.
 Oczywiście warto pamiętać, że idea zespołu narodowego nie ograniczać musi jego nazwy, może być ona oczywiście dowolna, jednakże polecam zachować w niej pewien styl, który byłby zgodny dla wszystkich zainteresowanych.

Jak wygląda zgłoszenie? Jak już wszyscy zainteresowani u was będą zdecydowani to wtedy podajemy zgłoszenie związane z następującymi kwestiami: imię i nazwiska kierowców (dwa na zespół), nazwa zespołu.  Ważny element to także malowanie samochodu. Gra którą wykorzystuję jest dosyć trudna jeśli chodzi o tworzenie skinów, tak też posiadam na dysku stworzone wcześniej przez społeczność malowania, w liczbie ponad 80. Nie wstawię ich, gdyż jest tego od cholery, a nawet nie mam wszystkich pobranych. Oczywiście jak macie konkretne propozycje kolorystyczne, to wstawię możliwie jak najbardziej zbliżone wymaganiami malowania.

Odnośnie jeszcze innych kwestii związanych z dobrą dawką roleplayu, miłe byłoby także wykorzystanie wizerunków kierowców, którzy będą się ścigać (chodzi mi oczywiście o postacie czysto narracyjne) posiadali jakiś swój konkretny wygląd, co oczywiście chciałbym potem wykorzystać do tworzenia dodatkowej narracji oraz grafik.

W kwestiach dodatkowych informacje o torze, na którym odbędzie się wyścig: to Suderlandzki park prędkości mieszczący się w Holdburgu (odpowiednik realnego toru Autodromo di Nazionale Monza). Dystans 100%, czyli 53 okrążenia na łącznym dystansie 306,764 km. Samochody wszystkie będą na dokładnie tym samym poziomie (docelowo także o tym samym wyglądzie samochodu). Transmisja z wyścigu, będzie dostępna na serwisie YouTube w formie premiery odcinka. Możliwe, że jeżeli uda się to będzie także transmisja z sesji kwalifikacyjne lub też raport z sesji treningowych.
 
W kwestii innych pytań, także zapraszam. Na zgłoszenia chciałbym dać wam czas dwóch tygodni, bym mógł wszystko w spokoju nagrać.


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - MvP - 05-05-2019

Dziękujemy za zaproszenie, jako wiceprezeska BZS wstępnie zgłaszam zainteresowanie Republiki udziałem w tym wydarzeniu. Czy mógłbyś przybliżyć jak wygląda sama kwestia wyścigu? Na co wpływ będą mieli uczestnicy, co będzie generowane przez ciebie losowo?


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Norbert Byfyj - 05-05-2019

Wpływ uczestników jest na wystawiony zespół. Losowy będzie, wynik, przebieg wyścigu łącznie z zachowaniem kierowców czy też warunkami pogodowymi. Wszystko co robię to po prostu ustawiam domyślnie, aby wszyscy mieli ten sam poziom.


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Thomas von Lisendorff - 05-05-2019

Mario, czy chcesz się tym zająć? Chyba że znajdzie się jakiś chętny.


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - MvP - 05-05-2019

Chętnie bym się tym zajęła szczerze mówiąc ale poczekajmy czy ktoś się jeszcze zgłosi to najwyżej pomyślimy o jakiejś formie krajowych eliminacji.

Drogi Norbercie, z ciekawości, jakie kraje dostały zaproszenie?


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Norbert Byfyj - 05-05-2019

Zaproszenie? Obecnie wysłałem do wszystkich, z którymi obecnie Suderland ma podpisane traktaty o nawiązaniu stosunków i wzajemnym uznaniu i tych które są oficjalnie przez Suderland uznawane.


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - MvP - 05-05-2019

1) To znaczy? xD Nie mam pojęcia kogo uznajecie kogo nie.
2) Są już jakieś odpowiedzi?


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Norbert Byfyj - 05-05-2019

1) Republika Bialenii, Księstwo Sarmacji, Królestwo Dreamlandu, Państwo Kościelna Rotria, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Królestwo Trizondalu
2) Póki co jeszcze nie, wszak dopiero godzina minęła


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - MvP - 05-05-2019

Mógłbyś podesłać jakieś ciemnozielone propozycje malowań? Powiedz mi też czy możemy w jakikolwiek sposób wpływać na skiny (np. dodać własne loga sponsorów albo herb Republiki) czy jedynie wybrać jeden?


RE: Zaproszenie na Grand Prix Narodów - Norbert Byfyj - 05-05-2019

Kwestia logo to zależy na ile ktoś potrafi obrabiać pliki z roszerzeniem .tex (samo osobiście niezbyt)

Co do malowań mam w folderze takie propozycje:

[Obrazek: Wc74MZx.jpg]
[Obrazek: ORDXQL6.jpg]
[Obrazek: SriRqOt.jpg]
[Obrazek: ewNAnLn.jpg]