• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chłopcy w sukienkach na każdy dzień
#1
Seria pod oficjalnym patronatem bialeńskiej społeczności LGBTQ


CHŁOPCY
W SUKIENKACH

na każdy dzieńDziś zaczynamy nową serię. Proszę jednak nie myśleć, że to nowy Atlas Grzybków. O nie! W tym oto bowiem nieskromnym zbiorze zawrzemy to, co każda/y v-queer lubi najbardziej - maślankowe chłopce w sukienkach! Gwarantujemy, że każda/y z nich jest warta/y grzechu!

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych v-osób nie jest przypadkowe!


Odcinek 1
Karmazynowy Wieniek

[Obrazek: 16094.jpg]

Naszego pierwszego sukienkowego boya przedstawiać chyba nie trzeba. Czyżby jednak?
Czy wiedzieliście na przykład, że Wieniewa, znany obecnie jako Michelangelo Piccolomini, czy bardziej swojsko Michał Anioł Mały Mini (przypadek? - przyp. red.), lubi strzelić sobie blanta i jest pierwszym rotryjskim orędownikiem Wolnych Konopii? My tak, ale my jesteśmy REDakcją!


Słodziaczek Wieniaczek ma rzadko spotykany fetysz - lubi często umierać! Każda/y chłopca w sukience lubi chyba mały BDSM strangling, no ale żeby aż tak?! Jego obecne wcielenie ma tak wysoki numer, że REDakcja nie moze się już doliczyć (no ale zawsze byliśmi słabi w matematyce hihihi).

Innym hobbi, które masz nasz rejnboł boi jest pisanie o sobie artykułów na mikronacyjnej Wikipedii: https://micropedia.fandom.com/wiki/Miche...iccolomini! Kto nie lubi takich puci-puci narcyziquf? My na pewno lubimy!

Chcieliśmy napisać więcej, ale Minipiccolo był bardzo niegrzecznym chłopcem i nas w tym wyręczył! Poza tym REDakcję boli już ręka (to od pisania świntuszku!).

Także do miłego przeczytania w kolejnym odcinku. Choć już teraz wiemy, że nie możecie się doczekać swoich Chłopców w Sukienkach! Zawsze gorący! Zawsze tęczowi!  


 
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, AndrzejSwarzewski, Michelangelo Piccolomini
#2
Zrób wincyj.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
#3
Seria pod oficjalnym patronatem bialeńskiej społeczności LGBTQ


CHŁOPCY 
W SUKIENKACH

na każdy dzieńWszelkie podobieństwo do prawdziwych v-osób nie jest przypadkowe!


Odcinek 2
Czarujący Czaruś Hirek

[Obrazek: avatar_173.png?dateline=1582897980]

REDakcja z góry przeprasza, że obrazeczek taki tyci. Wiecie co jeszcze jest takie tycie tyciuchne? Na pewno nie ego Hirka!

Przyszedł w końcu czas, by przedstawić wam kolejnego chłopca, co się w sukienki lubi stroić. Tak, tak! To sam Hirek Sieniawski. Na pewno go znacie! Nie znacie?
My też tak myśleliśmy. Okazało się jednak, że Hirek był bardzo niegrzecznym chłopczykiem i zmienił tożsamość. To nie kto inny jak wielki maślankowy rotryjski polonista Czaruś (teraz udaje prawniczka prawnika)! BTW wiecie jakiego koloru i co w konsystencji przypomina maślanka? Zsiadłe mleko lub actimelek kefirek oczywiście! A jak o tym mowa, REDakcji przypomina to wiejskie klimaty. Ciekawi nas zatem, czy Hirek Sieniawski lubi pobawić się czasem na sianku?

W każdym razie, no któż by się spodziewał, że tak się nam nieboraczek ukryje (może jednak w sianie?). Jest jednak coś, a raczej ktoś, kogo nasz dzisiejszy boi z pewnością nie lubi. Tęczowy Czaruś Hirek z naprawdę nie lubi dziewczynek. Kogoś jednak musi lubić, także sami już sobie połączcie wątki. REDakcja mimo wszystko napomina Hirka: nie trzeba być heteronormatywnym (tym bardziej w Rotrii), to żaden wstyd być innym! Wprost przeciwnie! Ale szanujmy jednak innych i ich dżendery!

Chcieliśmy napisać więcej, ale Hirek to bardzo skryty chłopiec (ciekawe co tam robi w tych swoich komnatach?).

Także do miłego przeczytania w kolejnym odcinku. Choć już teraz wiemy, że nie możecie się doczekać swoich Chłopców w Sukienkach! Zawsze gorący! Zawsze tęczowi!  
[-] 6 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, AndrzejSwarzewski, Karl von Schwarzengrau, Michelangelo Piccolomini, Norbert Byfyj, Pio Maria de Medici
#4
To chyba jeden z najbardziej niespodziewanych seqeuli w historii
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderlandzkiego
#5


Gratuluję. Dobra satyra. Uśmiechnąłem się, a zazwyczaj chorobliwie nienawidzę żartów na swój temat. Tutaj jednak z klasą.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości