• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady publikacji w "Acta Microsophica"
Informacje o czasopiśmie

"Acta Microsophica" jest czasopismem naukowym wydawanym przez Wydział Mikrozofii i Nauk Politycznych Uniwersytetu Książęcego, publikującym artykuły z dziedziny szeroko pojętej mikrozofii. Czasopismo planowane jest jako miesięcznik. 
Zapraszamy Autorów, pracowników naukowych, doktorantów, studentów ze wszystkich ośrodków naukowych, a także tych, którzy nie są afiliowani w świecie nauki, do przesyłania swoich artykułów naukowych. 

Zasady publikacji

1. Tekst w języku polskim należy przygotować w programie MS Word i zapisać w formie doc lub docx; czcionka Times New Roman 12 pkt., przypisy 10 pkt. odstęp 1,5, marginesy po 2,5 cm z każdej strony, rozmiar strony A4. 
2. Artykuł nie powinien być krótszy niż 5000 znaków ze spacjami i przypisami. 
3. Artykuły recenzyjne i polemiki nie powinny być krótsze niż 3000 znaków ze spacjami i przypisami. 
4. Odpowiednio przygotowane teksty przesyłać należy na mój adres elektroniczny: piotrnowicki7@yahoo.com
5. Przesłanie artykułu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację w "Acta Microsophica" oraz nieograniczone rozpowszechnianie. 

Artykuły do pierwszego numeru należy wysyłać do końca listopada!
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Przypominam wszystkim zainteresowanym, że artykuły można nadsyłać do końca listopada na adres piotrnowicki7@yahoo.com

W pierwszym numerze znajdą się dwa artykuły mojego autorstwa:
  • "Traduttore, traditore" w którym poruszę kwestię fałszywych analogii w stosunku do świata realnego;
  • "Bezmyśl imperialna" w którym wyjaśnię dlaczego unie i stowarzyszenia są błędem i niszczą mikroświat.
A możecie opublikować mój o Generale. Zaraz podeślę.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Dziękuję serdecznie.
Oprócz Ametysta artykuł wysłał też Tarsycjusz Operar. Na dniach swoją pracę ma przesłać Karl von Schwarzengrau. Ja napisałem już jeden artykuł i jestem w trakcie drugiego. Wciąż oczekuję na artykuły pozostałych zainteresowanych rozwojem mikrozofii. Czas do soboty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości