• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o przydzielenie kadr
#1
Panie Marszałku!

W związku z formowaniem w Anatolii Brodryjskiej jednostek gwardii lennej, ze względu na niewystarczającą ilość wykwalifikowanej kadry wojskowej, wnoszę o wydzielenie ze struktur SZ RB grupy specjalistów posiadających stopień co najmniej kaprala do pomocy przy prowadzeniu szkoleń rekrutów oraz wyboru spośród rekrutów osób mających predyspozycje do pełnienia służby w ramach korpusu oficerskiego gwardii lennej.

Z wyrazami szacunku,
Iwan Pietrow
Iwan Pietrow
Car-Senior Brodrii
#2
Skierowanie żołnierzy SZ RB do pomocy w szkoleniu w gwardiach lennych jest oczywiście możliwe. Jednak na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat struktur i sprzętu Gwardii Lennej Anatolii Brodryjskej. Przydałyby się choć wstępne informacje dotyczące składu/sprzętu by wydelegować odpowiednich specjalistów i opracować podstawy szkolenia oraz selekcji kandydatów.

Na chwilę obecną nie wiem czy potrzeba jest specjalistów np. piechoty, artylerii, wojsk pancernych czy lotnictwa itd.?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
#3
Dziękuję za odpowiedź. W tym wątku będą podawane wszelkie informacje dotyczące formowania gwardii lennej. Na razie skromne przedstawienie ogólnego zarysu (ze względu na brak czasu). Już wkrótce, bo po środzie, powinienem przedstawić bardziej rozbudowany opis struktur organizacyjnych gwardii Anatolii Brodryjskiej.
Iwan Pietrow
Car-Senior Brodrii
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości