• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chłopcy w sukienkach na każdy dzień
#1
Seria pod oficjalnym patronatem bialeńskiej społeczności LGBTQ


CHŁOPCY
W SUKIENKACH

na każdy dzieńDziś zaczynamy nową serię. Proszę jednak nie myśleć, że to nowy Atlas Grzybków. O nie! W tym oto bowiem nieskromnym zbiorze zawrzemy to, co każda/y v-queer lubi najbardziej - maślankowe chłopce w sukienkach! Gwarantujemy, że każda/y z nich jest warta/y grzechu!

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych v-osób nie jest przypadkowe!


Odcinek 1
Karmazynowy Wieniek

[Obrazek: 16094.jpg]

Naszego pierwszego sukienkowego boya przedstawiać chyba nie trzeba. Czyżby jednak?
Czy wiedzieliście na przykład, że Wieniewa, znany obecnie jako Michelangelo Piccolomini, czy bardziej swojsko Michał Anioł Mały Mini (przypadek? - przyp. red.), lubi strzelić sobie blanta i jest pierwszym rotryjskim orędownikiem Wolnych Konopii? My tak, ale my jesteśmy REDakcją!


Słodziaczek Wieniaczek ma rzadko spotykany fetysz - lubi często umierać! Każda/y chłopca w sukience lubi chyba mały BDSM strangling, no ale żeby aż tak?! Jego obecne wcielenie ma tak wysoki numer, że REDakcja nie moze się już doliczyć (no ale zawsze byliśmi słabi w matematyce hihihi).

Innym hobbi, które masz nasz rejnboł boi jest pisanie o sobie artykułów na mikronacyjnej Wikipedii: https://micropedia.fandom.com/wiki/Miche...iccolomini! Kto nie lubi takich puci-puci narcyziquf? My na pewno lubimy!

Chcieliśmy napisać więcej, ale Minipiccolo był bardzo niegrzecznym chłopcem i nas w tym wyręczył! Poza tym REDakcję boli już ręka (to od pisania świntuszku!).

Także do miłego przeczytania w kolejnym odcinku. Choć już teraz wiemy, że nie możecie się doczekać swoich Chłopców w Sukienkach! Zawsze gorący! Zawsze tęczowi!  


 
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, AndrzejSwarzewski, Michelangelo Piccolomini


Wiadomości w tym wątku
Chłopcy w sukienkach na każdy dzień - przez Karol Medycejski - 10-11-2019 01:55Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości