• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przysięga Prezydencka
Wysoka Izbo, Obywatele Republiki Bialeńskiej...

W woli wyboru Społeczeństwa Republiki Bialeńskiej zostałem wybrany na nowego Prezydenta Naszego Kraju, staję więc przed Wami i składam uroczystą przysięgę:

Ślubuję uroczyście, obejmując urząd Prezydenta Republiki Bialeńskiej, wedle najlepszego zrozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Republiki Bialeńskiej, bronić jej niepodległości i suwerenności, praw demokratycznych Republiki święcie przestrzegać, godności Narodu i Państwa strzec niezachwianie, sprawiedliwość względnie wszystkich bez różnicy obywateli za pierwszą mieć sobie cnotę, obowiązkom urzędu i służby poświęcić się niepodzielnie.

Z tego miejsca chciałbym złożyć podziękowania mojemu poprzednikowi, Andrzejowi Swarzewskiemu, który przez ostatnie miesiące przewodził Naszemu Krajowi. Żadne słowa nie oddadzą tego co uczynił przez ten czas dla Naszego Kraju, do którego powrócił w najtrudniejszym momencie. To z jego inspiracji zebrała się grupa dawnych Obywateli, która pod przewodnictwem Andrzeja Swarzewskiego obroniła naszą niepodległość i również pod Jego przewodnictwem przywróciła Naszemu Krajowi dawną świetność i należyte miejsce w Mikroświecie. 

Choć dokonaniom Andrzeja Swarzewskiego trudno będzie dorównać, bo poprzeczkę postawił bardzo wysoko, to obiecuję że dołożę wszelkich starań by utrzymać wysoki poziom rządów w Naszej Ojczyźnie. ma nadzieję, że Andrzej Swarzewski pozostanie blisko Urzędu Prezydenta i zgodzi się objąć funkcję Ministra Spraw Zagranicznych oraz mojego doradcy do spraw międzynarodowych.

Chciałbym jednocześnie podziękować Kolegom Posłom za współpracę w tej i poprzednich kadencjach Parlamentu. Współpraca z Wami była dla mnie przyjemnością i mam nadzieję, że równie dobrze będziemy współdziałać w nowej sytuacji politycznej i na wielu płaszczyznach działania w Naszym Kraju.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Piotr Pawłowicz, Severin von Verwaltung

Wiadomości w tym wątku
Przysięga Prezydencka - przez Ronon Dex - 15-10-2019 21:35
RE: Przysięga Prezydencka - przez Ronon Dex - 15-10-2019 21:54

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości