• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Likwidacja
Jeśli do końca listopada nie znajdzie się nikt zainteresowany współtworzeniem Kościoła Mazdaistycznego, to zostanie on zlikwidowany. Cóż, ten kościół to kolejna moja porażka. Ale jak to ktoś powiedział, sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. Więc staram się dalej podążać z entuzjazmem, choć staje się on coraz bardziej gorzki.
Andrzej Swarzewski, pacjent. 
Pomimo, że jestem wyznawcą Zielonego Kościoła myślę, że Mazdaizmowi przyda się synkretyzm i możliwość łączenia z innymi religiami Pollinu, to może być dość ciekawe posunięcie w erze wymierania mikroświata.
KRÓL BATAWII
JKM PIOTR I

Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Synkretyzm tylko po to, żebym mógł być Kahinem? Wink Nie ma takiej potrzeby. Jak nie ma zainteresowania KM, to zostanie zanihilowany. A ja rozważę nawrócenie na inną religię, chociaż poza Rotrią nie widzę żadnego prężnie działającego związku wyznaniowego.
Dostałem ekskomunikę także ja już nic nie widzę. :x
KRÓL BATAWII
JKM PIOTR I

Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Zostania rotrystą akurat nie rozważam, choć zawsze kusiła mnie kariera kapłańska. Może przyłączę się do Zielonego Kościoła, chociaż bez Aliego nie ma tam wiele większej aktywności niż w Kościele Mazdaistycznym.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości