• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narada organizacjna
To do dzieła. I przy okazji rozbudowujemy resztę jednostek centralnego (możemy nawet jeszcze posiedzieć nad ulepszeniem Pułku Wolnogradzkiego, ale to nie jest najpilniejsze).
prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego

[Obrazek: 3_18_10_20_1_42_47.png]
Czyli kolejny długi weekend będzie pracowity i owocny...  Big Grin
Przeczytałem w tym tygodniu całe sto stron kroniki Leona Diakona, mogę się poświęcić.
Ametyst Faradobus

Za radą Ronona chciałbym zaproponować pewną zmianę jeśli chodzi o zgłaszanie kontyngentów. Czasem się zdarza, że trzeba to zrobić szybko, a lennik w danym momencie nie ma możliwości złożenia wniosku według określonego wzoru. W dodatku ten wzór, mam takie wrażenie, tworzy kolejny element systemu biurokratycznego - element, który niczemu nie służy. Proponuję zatem zmianę formuły działania naszej Komendy Uzupełnień:

1. Stworzę nowy wątek, gdzie w pierwszym poście umieszczę krótką instrukcję zgłaszania kontyngentów lennych z wyróżnieniem informacji, które należy podać.
2. Wprowadzę możliwość zgłaszania kontyngentów drogą prywatną - poprzez pw albo inną formę. Ja wówczas będę po prostu wydawał rozkaz z zaznaczeniem, że zgłoszenie dokonało się tą drogą. Ewentualnie poproszę wówczas lennika o potwierdzenie.
Ametyst Faradobus

Tak jak pisałem na Sejmie - będę chciał stworzyć krótki opis-reklamę Gwardii Rzeszy na stronę RB. Chodzi o to, aby pokazać w największym skrócie co można robić w ramach GRz i jakie płyną z tego korzyści. Jeśli macie dla mnie jakieś podpowiedzi to zachęcam.
Ametyst Faradobus

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości