• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program wyborczy BPD
Drugovi i drugarice, pioniri i pionirke, omladinke i omladinci, kaddafistice i kaddafisti, Bialeni i Bialenke, Swarzisti i Swarzovke, Nordatanke i Nordatanci!

Będę się streszczał, bo przed chwilą dopiero przypomniałem sobie, że właśnie mija 24-godzinny czas na publikację programu wyborczego. Zaznaczam jednak, że to dopiero początek kampanii wyborczej. Aż do samych wyborów będziemy działać, zachęcam do głosowania i zapraszam opozycję do debaty. 
Od dłuższego czasu przedstawiciele Bialeńskiej Partii Demokratycznej pełnią kluczowe stanowiska w kraju. Mnie w Pałacu Prezydenckim zastąpił Ronon Dex, była to więc zmiana w obrębie jednej partii. Bajtuś zasiada ponownie w ławach poselskich, a Ametyst jest Lwem Wolnogradu. Jesteśmy establishmentem, nie da się temu zaprzeczyć. 

Nasz program na najbliższą kadencję jest prosty:
1. Pełna współpraca z władzą ustawodawczą: Prezydentem Dexem i Gabinetem Prezydenta. 
2. Dalszy zrównoważony rozwój Bialenii.

Rzucamy wyzwanie wszystkim, którym nie podobają się nasze działanie. Rozwój wymaga rywalizacji, dialektyki. Organizujcie się, stańcie do wyborów i do debaty! Na zachętę poczytajcie sobie Evolę.

To dopiero początek kampanii, jeszcze o nas usłyszycie!
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Bajtuś
To ja bym chciał jeszcze coś powiedzieć!

[Obrazek: 3g75lj.jpg]

Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że cieszę się niezmiernie, że obecny nasz Rząd także bardzo troszczy się o lenników Rzeszy. A wyrazem zatroskania naszego Rządu o Rzeszę Bialeńską było po pierwsze: gwardia lenna dla każdego szlachcica. Czy to nie jest piękne? I Wy przynosicie teraz te oddziały do służby w naszej Gwardii Rzeszy, coraz więcej wraz z kolejnymi tytułami. Dwadzieścia procent większy limit dostaniecie jako premię na wyposażenie kontyngentów! Żebyście swoim żołnierzom kupuli broń, czołgi - to jest bardzo ważne. Już to odciąża budżet Rzeszy.

Także państwo się troszczy i daje dotacje na szkoły, na kliniki rządowe, na Szpital Psychiatryczny, na wolne miasta, bo obywatel jest najpiękniejszym skarbem! Dlatego Pułkownik Kaddafi wiele razy przypominał, że jeżeli państwo, rząd troszczy się o mieszkańców to jest to wtedy, to państwo, aktywne i bogate! Bo przyrost obywateli świadczy o wielkości i mocy każdej mikronacji.

DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Dlaczego ten gość na obrazku wygląda jak połączenie Kaczyńskiego z Führage’em? oO
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
O tym samym pomyślałem.
Evola <3 Wink
To nawet taki lewak jak ja zna! Big Grin
Tak naprawdę to ja to znalazłem w pisemku od jehowych.
Dzień dobry, czy ma pan chwilę, by porozmawiać o budowie neokaddafistycznego raju?
Beznadziejny. Na pewno nie zagłosuję.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

No to nie głosuj, wcale do tego nie namawiam, ale stwórz alternatywę, zaproponuj coś lepszego. Nie zawiesiłem wysoko poprzeczki tym programem, czekam na miażdżącą krytykę.
Ok boomer

PS Nie zesraj się
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości