• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pucz
W dniu dzisiejszym doszło do wybuchu IRC. Winny jest sarmacki agent, kurw Kristian Iversen. Zginął on na miejscu. Już nigdy nie zgwałci kolejnego dziecka.

Zapalmy świeczkę o zapachu słodkiego gówna dla ofiar tego strasznego zamachu:

[*]

W związku z tym możemy zdradzić tajemnicę wieczoru. RC - Ruchaj Curwia.

Jego Świątobliwość Kalikst I kanonizował wszystkich bohaterów rewolucji. Od dzisiaj będą znani jako święte Kurwie.

W tle słychać dialog:

Cytat:-Bawi Cię to, kurwiu?! Zaraz ujawnię wszystko! Wszyscy się dowiedzą, co robiłeś w Rotrii!!! Powiedz, gdzie są scholandzkie dzieci, kurwiu! No?! 50 tysięcy scholandzkich dzieci zaginęło! Co na to powiesz, kurwiu?!
-Swarzewski, zawsze się trochę gwałci, więc mozesz possać xD.
-Medycyjski, kurwiu, kto tu mówił o gwałceniu? Uderz w stół, a kurw się odezwie. Medycejski, klientom w ciąży, pod wpływem alkoholu lub kurwiom alkoholu nie sprzedajemy. Więc #przegryw dla Ciebie. Wygrałem.
P.S. Niech ktoś to usunie.

BREAKING NEWS/ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ:

Prezydent Eddard Noqtern zginął w zamachu zorganizowanym przez Kristiana Iversena w służbie Sarmatia Abwehra. RC przejmuje władzę. WR rozwiązane.

Oddziały paramilitarne RC aresztują członków WR. Andrzej Swarzewski prezydentem RB. Stan Wojenny na terenie całego kraju do 15 listopada 2046 roku.

Nowo wybrany prezydent wprowadził dekretem Order Curwia Wielkiego.

Proklamacja:

Cytat:Powołuję Karola Medycejskiego i Markusa Wettina na, odpowiednio, Króla Hasselandu i Cara Brodrii. Pozdrawiam, wasz król Andrzej Aleksander Izabel Swarzewski-Swarzewski.

Wettin (Spirkin) zakrzyknął:

Cytat:Wojska patriarsze Państwa Kościelnego Obediencji Galicyjskiej są proszone o interwencję zbrojną na terenie Bialenii w celu zaprowadzenia porządku.

Na to mu Swarzewski:

Cytat:Markus Wettin, w imieniu Bialenii podziemnej jesteś skazany na karę śmierci za bycie kurwiem.

PS Faktem jest,że powyższe wypociny po kilku głębszych nie powinny mieć miejsca, a już na pewno nie w taki sposób jak mi się to udało zrobić-nie ma tłumaczenia. Jest mi przykro, czy w to wierzycie, czy nie, ale o jeden kieliszek za daleko, o dwa słowa za daleko i tyle. Jestem człowiekiem, nie jestem nieomylny, nie jestem święty, nie jestem bezbłędny. Popełniam błędy jak każdy z nas w życiu i to był taki błąd. Myślę, bardzo poważny błąd.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, AndrzejSwarzewski
Coooooooo?
Za dwa dni rocznica Wielkiego Puczu Roku 2015, który był pierwszą próbą wypędzenia WRon z kraju. Niestety zakończył się represjami ze strony hasselandzkich faszystów i ich sługusów: https://bialenia.sarmacja.org/spolecznos...-4026.html

Mam nadzieję, że prezydent z tej okazji nada jej Bohaterom Order Curwia Wielkiego.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Cytat:Coooooooo?
Dawno, dawno temu (chyba był to rok 2015) odbywały się uroczystości na IRC-u (taki poprzednik discorda). Prezydentem Bialenii był Eddard Noqtern, syn diuka Zayma. A ja z Karolem, Markusem (obecnie Feliks Spirkin) i innymi śmieszkami siedzieliśmy bodajże na konfie na FB (albo było to jeszcze GG?) i trochę potrollowaliśmy te uroczystości. 
Tak się WR-ony (działacze Wspólnoty Rozwoju, partii m.in. Noqterna i Zayma) zbulwersowały, że staliśmy się symbolem wszystkiego co najgorsze. 
Hmm, co by tu jeszcze wyjaśnić... Kristian Iversen (nawet niezłą karierę u nas robił) to były Bialeńczyk, który przeniósł się do Sarmacji (konkretnie do Baridasu). 
Jeszcze jakieś pytania?
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Swoją drogą jakie ja pierdolety wtedy wypisywałem w tym sondzie xDDD

Kiedyś to były inby, teraz już możemy pisać cokolwiek i nikogo w Bialenii to nie zszokuje nawet minimalnie. xD Teraz dzbany zostały już tylko w Sarmacji i pojedynczy w Rotrii, a wszędzie indziej zostali już tylko najwytrwalsi. Chociaż, niedawno ładną inbę zrobił Suderland z tym faszyzmem, pół mirkoświata miało stan przedzawałowy, szanuję, nawet Zanik ostatnio nie potrafił takich emocji wzbudzać.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości