• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALA ROCZNICOWA
> może odebrać to jako zachętę do podjęcia konkretniejszej działalności, np. wystartowania do Parlamentu lub stanięcia na czele Dżamahiriji

Zachętę?

Jeżeli dostałam mimo podjęcia aktywności w Dżamahiriji tyle samo folwarków co prawie nieaktywny Ali, to jest to raczej trochę demotywujące.

Tak, wiem że brzmię teraz jak Zayum, thanks.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Kocham to meme.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
W dniu dzisiejszym zakończyły się obchody Szóstych Urodzin Republiki Bialeńskiej, nadszedł więc czas na podsumowania. Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele znamienitych osób: król i MSZ Dreamlandu, prezydent FN, Naczelnik Państwa i Naczelny Wódz Suderlandu, prezydent Magnifikatu, król Batawii, król ZSKHiW i prezydent Brodrii. To spory sukces międzynarodowy, choć oczywiście mogło być lepiej. 
Natomiast pod względem zaproszeń wystosowanych do byłych (a nawet obecnych, ale mniej aktywnych) obywateli bialeńskich odnieśliśmy kompletną porażkę. Były zapewnienia przybycia, ale nawet przypomnienia już po rozpoczęciu obchodów nie pomogły. Utwierdziłem się w przekonaniu, że liczenie na ludzi, którzy Bialenią się znudzili nie ma sensu. Nie będę już o niczym informował, ani przypominał Akrypie, Feliksowi i reszcie. Jakby kiedyś zechcieli, to znajdą drogę do Bialenii. 
Całkowicie na marginesie widać potrzebę przeprowadzenia jakiejś akcji promocyjnej. Kończą nam się zasoby ludzkie, co widać po tym, że rocznicę huczniej obchodzili goście zagraniczni niż sami Bialeńczycy, których po prostu brakuje.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
AndrzejSwarzewski napisał(a):Całkowicie na marginesie widać potrzebę przeprowadzenia jakiejś akcji promocyjnej. Kończą nam się zasoby ludzkie, co widać po tym, że rocznicę huczniej obchodzili goście zagraniczni niż sami Bialeńczycy, których po prostu brakuje.

No cóż... ta zabawa staje się coraz bardziej kameralna i nie wiem czy jest sposób by to zmienić.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Przede wszystkim nie biadolić, bo to i tak nic nie da. Trzeba poszukać jakichś konkretnych środowisk, gdzie by to się mogło stać modne. Sam mam kilka takich kręgów i w sumie żałuję, że przez ostatnie lata, w czasie studiów, jakoś zaniedbywałem promowanie mikronacji. Poza tym zaangażowanie jest kwestią indywidualną: czasem człowiek ma inne priorytety i przez jakiś czas ma to konkretne hobby w dupie, a kiedy indziej, tak jak ja teraz, nagle ma wielką chęć do działania.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości