• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komenda Uzupełnień
[Obrazek: 3_08_12_19_4_24_35.png]
Gwardia Rzeszy Bialeńskiej
Komenda Uzupełnień

Komenda Uzupełnień jest miejscem, w którym lennicy mogą zadeklarować udział swoich oddziałów w Gwardii Rzeszy. Odbywa się to na podstawie pisemnej deklaracji. W Komendzie wydawane są też zaświadczenia o możliwości poszerzenia liczebności gwardii lennych z uwagi na wystawienie kontyngentów. Prowadzi się też tu ochotniczy pobór do jednostek elementu centralnego.

Wzór deklaracji:

Cytat:
DEKLARACJA UDZIAŁU ODDZIAŁÓW GWARDII LENNEJ W DZIAŁANIACH GWARDII RZESZY BIALEŃSKIEJ

Ja, [imię i nazwisko, tytuł i nazwa lenna] deklaruję udział następujących oddziałów mojej gwardii lennej [nazwa gwardii] w działaniach Gwardii Rzeszy Bialeńskiej

[lista oddziałów]

W zakresie dowództwa nad w/w oddziałami oddaję się pod rozkazy Najwyższego Dowódcy Gwardii Rzeszy Bialeńskiej i osób przez niego wyznaczonych na mocy przepisów Ustawy Sejmu Rzeszy Bialeńskiej o Gwardii Rzeszy Bialeńskiej. Wyrażam też zgodę na skoszarowanie w/w oddziałów w bazach Gwardii Rzeszy Bialeńskiej.
[data i podpis lennika]

[Obrazek: 00042TVUQA4QFU3T-C317-F3.jpg]
prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego

[Obrazek: 3_18_10_20_1_42_47.png]
Cytat:DEKLARACJA UDZIAŁU ODDZIAŁÓW GWARDII LENNEJ W DZIAŁANIACH GWARDII RZESZY BIALEŃSKIEJ

Ja, Andrzej Swarzewski, Par Venomanii, deklaruję udział następujących oddziałów mojej gwardii lennej Gwardii Pretoriańskiej w działaniach Gwardii Rzeszy Bialeńskiej

1. Grupa Lotnicza Gwardii Pretoriańskiej
4. Grupa Lotnicza Gwardii Pretoriańskiej

W zakresie dowództwa nad w/w oddziałami oddaję się pod rozkazy Najwyższego Dowódcy Gwardii Rzeszy Bialeńskiej i osób przez niego wyznaczonych na mocy przepisów Ustawy Sejmu Rzeszy Bialeńskiej o Gwardii Rzeszy Bialeńskiej. Wyrażam też zgodę na skoszarowanie w/w oddziałów w bazach Gwardii Rzeszy Bialeńskiej.
21.11.19, Swarzewski 
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
ajatollah Andraws ibn Aflatun Alqabilati 
A nie lepiej rozbudować gwardię w ramach ustawy? 20 % liczebości oraz jedno uprawnienie w górę?
Dziękuję za spełnienie lennego obowiązku. Proszę, oto zaświadczenie:

Cytat:
NAJWYŻSZY DOWÓDCA GWARDII RZESZY BIALEŃSKIEJ

21.11.19

ZAŚWIADCZENIE

Na podstawie art. 5. Ustawy Parlamentu RB o Gwardiach Rzeszy i Dżamahiriji Bialeńskiej z dnia 27 lipca 2019 roku zaświadczam, że z uwagi na udział jednostek Gwardii Pretoriańskiej Andrzej Swarzewski, Par Venomanii, uprawniony jest do zwiększenia liczebności swoich sił do równowartości 120% maksymalnej liczebności gwardii lennej przysługującej ze względu na posiadany tytuł, a także do wprowadzenia w Gwardii Pretoriańskiej sprzętu przysługującego gwardiom osób posiadających o jeden tytuł wyższy od tego, który Andrzej Swarzewski posiada aktualnie.

(-) Ametyst Faradobus
Lew Wolnogradu - Najwyższy Dowódca GRB
Ametyst Faradobus

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
>> A nie lepiej rozbudować gwardię w ramach ustawy? 20 % liczebości oraz jedno uprawnienie w górę?
Żeby móc rozbudować gwardię, najpierw musiałem jej część oddelegować w skład Gwardii Rzeszy. Chyba, że coś źle zrozumiałem?
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
ajatollah Andraws ibn Aflatun Alqabilati 
Nie ma co tych gwardii tak od razu rozbudowywać do maksimum. To trzeba, Pjoter, na spokojnie, to trzeba usiąść.
Ametyst Faradobus

Cytat:Żeby móc rozbudować gwardię, najpierw musiałem jej część oddelegować w skład Gwardii Rzeszy. Chyba, że coś źle zrozumiałem?
Możesz zwiększyć gwardię o 20% i ten element ma jedno uprawnienie w górę - pod warunkiem, że te zwiększone siły dostarczasz jako kontyngent do GR. W praktyce można np. zrobić Tobie dodatkowe eskadry nowocześniejszych samolotów, pod warunkiem że wyślesz je do kontyngentu GR (tych co masz nie musisz "naruszać"). Podobnie z innymi rodzajami wojsk....
Ja to w ogóle wychodzę z założenie, że my te nasze gwardie lenne dopiero budujemy i trzeba to robić stopniowo, a zawsze przyjdzie czas na zmiany.
Ametyst Faradobus

Jeśli chodzi o mój kontyngent to mógłbym wystawić ewentualnie na takich samolocikach (licząc, że kontyngent ma jedno oczko w uprawnieniach w górę)... okresem pasuje.

[Obrazek: OCuG10H.png]

Co Lew na to? Słuszną jest propozycja, aby robić to stopniowo czyli na początek sformowałbym i do kontyngentu dałbym dwie eskadry (dwueskadrowy dywizjon).
Myślę, że to świetny pomysł. Ja ze swojej strony, jak zapowiadałem wcześniej, wystawię batalion zmotoryzowany.
Ametyst Faradobus

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości