• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I sesja Ludowego Komitetu Dżamahiriji
#81
Sprawa jest prosta: mało kto ma stałe IP, większość otrzymuje IP przydzielane dynamicznie, wię adres zmienia sie wraz z logowaniem, chociaż dostawcy internetu dbają o to aby za długo nie mieć tego samego IP (robią rozłączenie i ponowne podłączenie). Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że 2 osoby mogły się zalogować z tego samego IP (oczywiście nie w tym samym czasie, bo wtedy to klasyczny kloning - ew. pracują w tej samej sieci - np. w szkole, gdzie wszyscy mają te samo IP zewnętrzne).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
#82
Dziękuję za wyjaśnienie.
Cóż, Towarzyszka Przewodnicząca czeka na natchnienie od Archanioła Dżibrila, żeby zaproponować przyszły kształt Dżamahiriji. Nasz lud powoli zaprzestaje bratobójczych walk, za priorytet uznając zwalczenie jahołdzkiego separatyzmu.
A ja na dniach będę w posiadaniu "Komentarzy do Zielonej Książki". Chyba nie ma tego nigdzie w pdf-ie, więc będę fragmentami ją publikować. Wątek zapewne nazwę "Kaddafi na każdy dzień", żeby ładnie korespondował z naszymi rotryjskimi braćmi. Do każdego fragmentu ładne zdjęcie lub ilustracja z Patronem. Smile
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
#83
Ja mam ważne pytanie,
Czemu szatan antywolnościowy, sługa diabła na uslugach papistowsko rotryjskiej powagi, potężny tyran narodu Bialeńskiego, Kniaź najmniejszy Ronon Dex co majtek nawet na głowie pewnie nigdy nie nosił a wojskowym się mieni, dalej bezprawnie sprawuje moderacje na działami DB gdy to przedstawiciele ludu z natchnionej woli Allaha powinni się tym zajmować?
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
#84
> dalej bezprawnie sprawuje moderacje na działami DB

Wogle jest potrzebny w tych działach jakikolwiek dodatkowy moderator? Myślę że ogólnoforumowa moderacja tutaj kompletnie wystarczy.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości