• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I sesja Ludowego Komitetu Dżamahiriji
Sprawa jest prosta: mało kto ma stałe IP, większość otrzymuje IP przydzielane dynamicznie, wię adres zmienia sie wraz z logowaniem, chociaż dostawcy internetu dbają o to aby za długo nie mieć tego samego IP (robią rozłączenie i ponowne podłączenie). Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że 2 osoby mogły się zalogować z tego samego IP (oczywiście nie w tym samym czasie, bo wtedy to klasyczny kloning - ew. pracują w tej samej sieci - np. w szkole, gdzie wszyscy mają te samo IP zewnętrzne).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
Dziękuję za wyjaśnienie.
Cóż, Towarzyszka Przewodnicząca czeka na natchnienie od Archanioła Dżibrila, żeby zaproponować przyszły kształt Dżamahiriji. Nasz lud powoli zaprzestaje bratobójczych walk, za priorytet uznając zwalczenie jahołdzkiego separatyzmu.
A ja na dniach będę w posiadaniu "Komentarzy do Zielonej Książki". Chyba nie ma tego nigdzie w pdf-ie, więc będę fragmentami ją publikować. Wątek zapewne nazwę "Kaddafi na każdy dzień", żeby ładnie korespondował z naszymi rotryjskimi braćmi. Do każdego fragmentu ładne zdjęcie lub ilustracja z Patronem. Smile
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Ja mam ważne pytanie,
Czemu szatan antywolnościowy, sługa diabła na uslugach papistowsko rotryjskiej powagi, potężny tyran narodu Bialeńskiego, Kniaź najmniejszy Ronon Dex co majtek nawet na głowie pewnie nigdy nie nosił a wojskowym się mieni, dalej bezprawnie sprawuje moderacje na działami DB gdy to przedstawiciele ludu z natchnionej woli Allaha powinni się tym zajmować?
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
> dalej bezprawnie sprawuje moderacje na działami DB

Wogle jest potrzebny w tych działach jakikolwiek dodatkowy moderator? Myślę że ogólnoforumowa moderacja tutaj kompletnie wystarczy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości