• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postulat obywatelski
Do Parlamentu Republiki Bialeńskiej,

Wnioskuję o przyjecie zmiany dotyczącej wydłużenia czasu, po którym w razie nieaktywności traci się obywatelstwo, do dwóch miesięcy. Wszystkich zwolenników, którzy na chwilę obecną nie zasiadają w ławach poselskich, zachęcam do złożenia swojego podpisu pod wnioskiem.
Popieram
A ja nie popieram. Myślę, że pojawić się raz w miesiącu to nie problem.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Wyrażając swoje poparcie ułatwimy życie naszym literatom. Niech w spokoju pracują na formą i treścią swoich dzieł. Nie poganiajmy ich, żądając słownej daniny.
Również jestem zdania, że to utrzymywanie sztucznych obywateli. Nie jest to do niczego potrzebne - przecież obecnie utrata obywatelstwa następuje właśnie po 60 dniach nieaktywności czyli gdy przez 60 dni nie napisze się ani jednego posta. 

Po 30 dniach traci się obywatelstwo, jeżeli przez ten czas nie nastąpi choć jedno logowanie na forum, w i tak można w przypadku gdy się o tym poinformuje wydłużyć ten czas właśnie do 60 dni.

Jaki sens ma utrzymywanie fikcji czyli "obywateli", którzy przez miesiąc w ogóle nie zaglądają do Naszego Kraju?

PS. Przeniosłem wątek - aby nie dochodziło do łamania prawa - w Parlamencie wolno zabierać głos tylko określonym osobom, a innym tylko za zgodą Przewodniczącego Parlamentu.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Ja wnioskuję o to, żeby skończyć się oszukiwać, że jest dobrze i zamknąć Białaczkę raz na zawsze.
Mahir al-Hasan
Bojownik "Czerwonego Ruchu"
A może nam jest dobrze? Smile
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
> Ja wnioskuję o to, żeby skończyć się oszukiwać, że jest dobrze i zamknąć Białaczkę raz na zawsze.

ok boomer
Parlament nie zajmie się już tym pomysłem w tej kadencji (ja nie zgłoszę takiego projektu i nie sądzę też by żaden uprawniony podmiot to zrobił). Próbujcie w kolejnej.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Bajtuś
Ja będę za. Nikomu nie zaszkodzi, a komuś może pomóc.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości