• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parlament dziesięciolecia
Tytuł może (duże) trochę na wyrost, ale zaskoczyłem się. Alija pierwsza (9), ja drugi (7), potem długo nikt i Bajtuś oraz Joahim z 4 głosami, zaś Ametyst tylko 3 głosy, a uważałem go za pewniaka. Może być ciekawie. 

Ciężko mi o bezstronną analizę. Jedno jest pewne, Bialeńczycy chcą ożywienia w polityce. Najwyraźniej chcą też lewicy, bo chyba tak można zbiorczo określić poglądy Aliji i moje. 

Wprawdzie BPD wciąż ma większość, ale zmienia się sporo. 

Dość niesprawiedliwe jest ostatnie miejsce Ametysta, który ostatnio odwala bardzo dobrą robotę i napędza dużą część aktywności. Myślę jednak, że werdykt wyborców nie oznacza, że nie doceniamy Ametysta, lecz że niekoniecznie chcemy tak dobrego solidnego parlamentarzystę. Chcemy kontrowersji i odmiany od obecnej rzeczywistości.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Wynik wyborczy BPD Ametysta to jest jakaś porażka.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
AndrzejSwarzewski napisał(a):Dość niesprawiedliwe jest ostatnie miejsce Ametysta, który ostatnio odwala bardzo dobrą robotę i napędza dużą część aktywności.
Niestety... chyba mikronacje idą w kierunku w kierunku trollingu, bylejakości, bredzenia bez sensu... To dalekie miejsce Ametysta jest znaczące. Mnie to bardziej odstręcza od dalszego działania w mikronacjach niż jakaś niska "aktywność" czy jakaś mniejsza ilość postów czy mniejsza ilość czynnych obywateli. Jak widać mikroświat idzie w kierunku jedno-, dwuzdaniowych postów o niczym. Jak dla mnie to przykre... czas na refleksję czy warto to ciągnąć dalej. Powoli chyba stwierdzam, że chyba nie warto...
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Bez przesady. Wszyscy są potrzebni. Mnie akurat to "bredzenie bez sensu" zachęca, żeby wchodzić na forum częściej niż 1-2 razy dziennie. Bez Aliji byłoby dla mnie nudno. Chyba nie tylko mi, skoro prawie wszyscy oddali na nią głos.
> Niestety... chyba mikronacje idą w kierunku w kierunku trollingu, bylejakości, bredzenia bez sensu... To dalekie miejsce Ametysta jest znaczące. Mnie to bardziej odstręcza od dalszego działania w mikronacjach niż jakaś niska "aktywność" czy jakaś mniejsza ilość postów czy mniejsza ilość czynnych obywateli.

Oho, chyba po sore loser i sore winner, możemy do słownika frazeologizmów wpisać kolejny termin: sore non-participant.

> Powoli chyba stwierdzam, że chyba nie warto...

To bye-bye. Nie zapomnij, jak to masz w zwyczaju, zabrać ze sobą całego wojska.
AndrzejSwarzewski napisał(a):Bez przesady. Wszyscy są potrzebni. Mnie akurat to "bredzenie bez sensu" zachęca, żeby wchodzić na forum częściej niż 1-2 razy dziennie. Bez Aliji byłoby dla mnie nudno. Chyba nie tylko mi, skoro prawie wszyscy oddali na nią głos.

I to jest przykre... W każdym razie ja rozważam emigrację (niestety nie bardzo jest gdzie... czyli pewnie w niebyt)... nasi wyborcy dokonali wyboru... nikt nie chce postów nad którymi się pracuje, których jest mniej bo wymagają czasu - wyraźnie widać, że trolling jest w modzie. Przykre... ale jeśli taka ma być przyszłość mikronacji, przyszłość Naszego Kraju to ja wysiadam. Nie ma to chyba sensu...

ʿĀlija zawdżat Akrypa napisał(a):To bye-bye. Nie zapomnij, jak to masz w zwyczaju, zabrać ze sobą całego wojska.
Widzisz trollu... niczego nie zabrałem, gdy robiłem sobie przerwy od mikronacji, niczego nie skasowałem itd. Już mnie w mikroświecie nie było jakiś czas i niczego przed odejściem nie skasowałem. Chyba sądzisz innych swoją miarą.

Ale wyborcy zdecydowali... chcą takich jak Ty (nawet głupiego cytatu nie potrafisz poprawnie zrobić), a nie takich jak Ametyst i inni mu podobni. To czas na przemyślenie czy dalej warto.

Nie rozumiem w ogóle pomysłu o emigracji. Zwłaszcza, że to Ty jesteś prezydentem, a nie Alija. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby osoby zainteresowane dalej pisały 'posty nad którymi się pracuje', a inne osoby zainteresowane je czytały. W czym przeszkadza to, że sobie z Aliją i Karolem popiszę o głupotach? Mam zacząć pojawiać się na forum raz w tygodniu z wykładem z mikrozofii?
Andrzeju... po prostu wynik wyborów daje pewną wskazówkę - co jest bardziej cenione. Ametyst = 3, Alija = 9 - to bardzo znamienne i dające do myślenia. Nie podważam wyników demokratycznych wyborów, ale daje mi to do myślenia i jak dla mnie poddaje pod zastanowienie sens dalszego działania w RB.

Ronon, ty sam odnosiłeś się pogardliwie do działalności "ambitniejszej postowo" innych osób nawet jeśli one szanowały twoją robote. Więc nie powinieneś narzekać na mało "ambitną" aktywność innych. Ja sama przez np. twoje zachowanie odpuszczam sobie wiele większych rzeczy gdy mam poświęcić na coś więcej czasu a potem odczuć, że był to czas zmarnowany bo panu Kniaziowi się nie podoba i nikt mi nie pomoże bo jeszcze pan Kniaź się obrazi i sobie pójdzie.
Uważam, że Ametyst zasłużył na więcej i sama bym oddała na niego głoś gdybym wiedziała, że będzie tak słabo. Uznałam podobnie jak AS go za "pewniaka" i wolałam oddać 1 mocny głos.
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: tumblr_ounc4kg0Be1qzxv73o1_r1_500.gifv]
> niczego nie zabrałem, gdy robiłem sobie przerwy od mikronacji, niczego nie skasowałem itd.

Za to jak wyemigrowałeś z Dżamahiriji, uznałeś za sposobne w mocno khandowy sposób ogołocić Mesjano z części jego narracji. Jaką mogę mieć pewność, czy po twojej potencjalnej emigracji z Bialenii nie uznasz także za stosowne stwierdzić, że zabierasz ze sobą te wszystkie opisy i rendery samolotów samoloty bojowe z armii bialeńskiej?

> nawet głupiego cytatu nie potrafisz poprawnie zrobić

Że co? Uważasz że jest ze mnie jakiś professional quote maker albo cośtam? oO

> Ametyst = 3, Alija = 9 - to bardzo znamienne i dające do myślenia.

Jeżeli uważasz, że tym wbijesz między nas jakiś klin, to niestety się m y l i s z. Sama uważam że ten wynik jest absolutnie szokujący i że Ametyst przez swoją aktywność zasługiwał na więcej, a dla siebie spodziewałam się max 4 głosów (od siebie, Andrzeja, Akrypy i Karola, a i tak nie byłam pewna co do tych wszystkich osób).

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości