• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przysięgi, wybór przewodniczącego [XLV Kadencja]
Uprasza się nowo wybranych parlamentarzystów o złożenie przysięgi... przypominam jej treść:

"Ślubuję uroczyście, jako poseł Parlamentu Republiki Bialeńskiej, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej."

Zgodnie z artykułem 2 Regulaminu Parlamentu na Przewodniczącego pro tempore wyznaczam posła Andrzeja Swarzewskiego.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Ślubuję uroczyście, jako poseł Parlamentu Republiki Bialeńskiej, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej. Tak mi dopomóżcie wszyscy katechonowie.
Ślu… ślu… ślu… AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

* ʿĀlija zawdżat Akrypa mdleje z wrażenia

* ʿĀlija zawdżat Akrypa po chwili cuci się, wstaje, poprawia suknię, hidżab i majtki

Ślubuję uroczyście, jako posłanka Parlamentu Republiki Bialeńskiej, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej.

Ślubuję także być zajebista, zgodnie z zapowiedziemi, i wraz z Ojcem Narodu Bialeńskiego kontynuować jego dzieło budowania zgodnej, szczęśliwej i trwałej Bialenii. Tak mi dopomóż Allah miłościwy i litościwy, wszyscy jego aniołowie, towarzysz Wanda, a także Ariana Grande i Viki Gabor.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Bajtuś
Skoro złożyliśmy przysięgi, a Bajtuś nie musi, wieczorem będziemy mogli zrobić mały bankiet z okazji inauguracji kadencji. Skoro jestem Przewodniczącym pro tempore, to mam pytanie. Robić Wersal, czy nie robić Wersalu?
> Robić Wersal, czy nie robić Wersalu?

Zróbmy wersalkę. Potem usiądźmy na niej i razem napijmy się (ajranu).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Bajtuś
Jako, że nie mam żadnego oryginalnego pomysłu na inaugurację Parlamentu (nie, żart o otwieraniu parasola nie jest oryginalny, Ametyście), za rozpoczęcie musi nam posłużyć ten oto opening:

Czekam więc na pierwsze projekty i propozycje.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości