• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatwy
Niedługo opublikuję księgę świętych Zielonego Kościoła.
Ajatollah Ali ibn Abi Talib
> Czy w związku z powyższą fatwą uzasadnione jest nazywanie Zielonego Kościoła kocią wiarą?

Z punktu widzenia wandyzmu, ZK to w sumie kacerze, więc why not.

Chociaż ja bym ich nie potępiała, prawdziwymi wrogami Ducha Wszechczasu są biedaiści, bravogirliści i rotryści. Myślę że nawet możnaby zawrzeć z ZK katechoniczny sojusz, coś jak sojusz między Apostolskim Kościołem Ormiańskim a armeńskimi neopoganami, ale nie ja jestem od decydowania o tym.
Zielony Kościół nie wiele wspólnego z Katolicyzmem, więcej wspólnego mamy z Islamem i może Prawosławiem choć nie jest to specjalnie widoczne.
Jesteśmy synkretyzmem Szyicko-Prawosławnym.

Cóż Ojciec Republiki widocznie nie pamięta Jedynego Słusznego Proroka.
Mahomet traktował koty tak jak należy traktować ludzi.
Kiedy kot mruczy wówczas się modli a kiedy spogląda na człowieka przez oczy kota spogląda na nas Allah.
Czyli spożywając żywność, kiedy kot na nas mruczy i miauczy (człowiek dej szyneczki), to tak jakbyśmy spożywali cząstkę Boga? Zawsze mnie dziwił fakt, że mój kot na mnie mruczy, podczas spożywania posiłku przeze mnie. Czyli można to interpretować tak, że jak damy kotu jeść, to składamy ofiarę na cześć Boga?
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Dokładnie Feliksie, kiedy kot mruczy wówczas błogosławi on twój pokarm. Należy jednak zawsze dzielić się pokarmem z kotem. Dzięki temu Allah patrzy na nas przychylniejszym okiem.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin
Fatwa 15

Al-PE

W niedzielę wierni Zielonego Kościoła są zobowiązani do wzięcia udziału w wyborach ! Jednak zastrzega się, że lepiej rękę sobie uciąć lub oko wydłubać niż głosować na KE albo PiS. Są to stronnictwa Szajtana ! Zaprawdę lepiej żyć bez ręki niż z raną na duszy. Głos na Wiosnę nie jest grzechem, jest czystym bluźnierstwem przeciw Allahowi ! Niech ognie oczyszczą KE, PiS i Wiosnę. Jeżeli gdzieś w piekle istnieje księga imion Diabelskich na pewno wśród nich znajdą się takie imiona jak:
Koalicja Europejska
Prawo i Sprawiedliwość
Wiosna Roberta Biedronia
Jest to pewne. Niech nikt z wyznawców naszej jedynej, prawdziwej wiary nie ośmieli się na nich głosować ! Tak haniebnego czynu, odpokutować się już nie da.

Allah Akbar !
Na kogo więc głosować, ajatollahu? O ile gdyby korwiniści startowali sami, to pewnie bym na nich zagłosował, ale koalicja z radykałami katolickimi, ruchami pro-life i śmiesznymi narodowcami jest dla mnie niestrawna. Kukiz zaś to potencjalny koalicjant PiS-u. No a Lewica Razem to trockiści.
Gdzie więc szukać alternatywy dla systemu?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości