• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O szatańskim pomiocie wiszącym nad Bialenią
#5
Akrypa Ali Shariati napisał(a):3. Rozszerzenia sławetnej Dżamahriji na obszar całego państwa.
Jak na razie to tylko pyszczycie o piksele, tylko jakoś brakuje Wam chęci i umiejętności by je zagospodarować. Ale to jest typowe dla całego "czerwonego pomiotu"... zagarnąć jak największą ilość terenu, który potem doprowadzają do ruiny, biedy i nędzy. Nie potraficie gospodarować tym co macie, ale oczywiście wyciągacie łapy po więcej.

Akrypa Ali Shariati napisał(a):Wszem i wobec należy głosić, że lud Bengazi i Allach nie spocznie, póki zasady wojskowych rządów nie znikną tak jak wszelkie ślady tyranii Ronona Dexa.
Zdecydowanie postaram się Wam to ułatwić...

Akrypa Ali Shariati napisał(a):Należy popierać całkowitą likwidacje narzędzia imperialistycznych diabłów jaką są wszelskie służby wojskowe Republiki Bialenii.
Jak wyżej...

Akrypa Ali Shariati napisał(a):Czemu szatan antywolnościowy, sługa diabła na uslugach papistowsko rotryjskiej powagi, potężny tyran narodu Bialeńskiego, Kniaź najmniejszy Ronon Dex co majtek nawet na głowie pewnie nigdy nie nosił a wojskowym się mieni...
W przeciwieństwie do Was majtki noszę tam gdzie jest ich miejsce...

Akrypa Ali Shariati napisał(a):...dalej bezprawnie sprawuje moderacje na działami DB gdy to przedstawiciele ludu z natchnionej woli Allaha powinni się tym zajmować?
Pozostałość po tym, jak poprzedni Prezydent nosił się z zamiarem likwidacji całkowicie wymarłem DB i mianował mnie zarządzającym tym terenem. Zapomniał widocznie zdjąć tych uprawnień w chwili gdy przekazałem władzę Alemu, co w obecnej chwili jest bez znaczenia bo Prezydent sprawuje administrację oraz moderację nad całym Forum. Ale faktycznie Bajtuś może te uprawnienia wyłączyć, bo i tak są obecnie bez sensu.

Tak czy inaczej ułatwię Wam pozbycie się mojej osoby... wkrótce.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]


Wiadomości w tym wątku
RE: O szatańskim pomiocie wiszącym nad Bialenią - przez Ronon Dex - 03-12-2019 18:30Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości