• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waśnie, kłótnie i trolling na Forum
#11
Akrypa Ali Shariati napisał(a):...lecz np. pałacu prezydenckim, który ma dla zasady służyć wszystkim obywatelom np. do wypowiadania się i rozmów z Prezydentem oraz oceną jego pomysłów zwłaszcza gdy władza przeprowadza konsultacje...
I nie mam nic przeciwko krytyce czy przeciwstawnym poglądom... jednak Pałac Prezydencki to nie "Bar u..." - nie stosujemy w Bialenii przesadzonych form, tytułomanii itd - ale jednak minimum zasad obowiązywać powinno.

Mahir al-Hasan napisał(a):W bialeńskich działach mamy raczej nieco inną sytuację - posty, czy wątki tworzy jedna osoba. Czy zatem ta osoba ma prawo decydować, co mogą, a czego nie mogą pisać inni forumowicze w danym wątku? Moim zdaniem nie, nie ma i powinna zaakceptować to, że są użytkownicy mający różny styl pisania.
Tak naprawdę zarówno może o tym decydować, jak i w sumie nie musiałby... zresztą nie oszukujmy się - zdecydowana większość z nas sama z siebie doskonale wie jak w danym miejscu/dziale należałoby się zachować, co w sumie jest okazaniem szacunku dla osoby tworzącej jakąś działalność.

W zasadzie można powiedzieć kolokwialnie - nie "rżnijmy głupa"... doskonale wiemy, że trollowanie jest działaniem całkowicie celowym i nie ma nic wspólnego z różnicami w "stylu wypowiedzi", bo nikt tutaj nie ocenia składni, interpunkcji czy używanego słownictwa o ile mieści się w języku ludzi kulturalnych. Jeżeli kogoś jakaś działalność w Bialenii nie interesuje to nie włazi tam z głupkowatymi i celowo denerwującymi oraz obliczonymi na konflikt wypowiedziami, jednocześnie ogłaszając, że ma tą działalność w 4 literach.

Po raz kolejny... po prostu się szanujmy. Jeśli to zrobimy to będziemy mogli oddać się narracji, tworzyć fantastyczne wizje, wykłady, koncepcje, zabawie w politykę, jak również zabawom w "małe dziewczynki" czy "wygłupom rodem z baru". Na wszystko znajdzie się miejsce i wszystko można realizować - warunek to szanowanie wzajemne podejścia do zabawy w mikroświat.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, AndrzejSwarzewski
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości