• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List otwarty w sprawie żałoby narodowej
Wolnograd, 3 stycznia 2020 roku

Wielce Czcigodny Towarzyszu Konduktorze,

w dniu dzisiejszym został bestialsko i podstępnie zamordowany przez hamerykańskich imperialistów wielki Bohater Islamskiej Republiki Iranu, Żywy (do dzisiaj) Męczennik Rewolucji, Dowódca Sil Ghods, Pogromca ISIS Generał-Major Ghasem Solejmani, który teraz zapewne raduje się w Niebiosach u boku naszego Patrona Pułkownika Kaddafiego oraz Generała Jaruzelskiego.

Aby jednoznacznie potępić haniebny czyn hamerykańskich bandytów, który jest gwałtem przeciwko porządkowi światowemu, zwracam się z apelem o ogłoszenie na terenie Republiki Bialeńskiej, która zawsze stała w pierwszym szeregu walki z zakusami różnej maści imperialistycznych prowokatorów, trzydniowej żałoby narodowej.

Z wyrazami szacunku,

[Obrazek: thumb_85_17_06_19_6_28_41.png]
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu,
Wlk. Kn. MF., Mrgr. Ja., Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Joahim-von-R
Głupie hamerykany. Tu takie wrogi ISIS, a tego, co ISIS pobił, zabijają.

Panie Prezydencie!

Popieram Towarzysza Faradobusa.

(-)Joahim von Ribertrop
Oesu, nie, nie, nie.

Nie bądźmy jak te anglojęzyczne mikronacje które po każdym realowym wydarzeniu wyczuwają niebywałą kompulsję do zajęcia na jego temat stanowiska. Po prostu nie.
Generał Solejmani zdecydowanie zasługuje na szacunek i upamiętnienie (można go dodać choćby do świętych Zielonego Kościoła). Nie wiem jednak, czy dobrym pomysłem jest nadmiernie częste burzenie czwartej ściany.
Dotychczas żałoba została ogłoszona po śmierci Carycy Aleksandry (co było głupie, bo jeszcze ożyła nie raz), prezydencie La Palmy Moralesie, gen. Jaruzelskim, w związku z odejściem Kri z grona obywateli (ech), po śmierci Feliksa (też wrócił)... Pewnie było coś jeszcze, ale nie znalazłem. A więc instytucja nadużywana. Pomny doświadczeń, byłbym ostrożny w jej stosowaniu.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
> A więc instytucja nadużywana.

Przynajmniej to nie realowa Wolska, gdzie za kadencji Kartofla żałoba była ogłaszana za każdym razem kiedy ten uderzył się w palec u nogi.
Odnośnie napiętej sytuacji międzynarodowej:

Pytanie dla prawicy (jeśli ma jakichś przedstawicieli w RB): czy w imię patriotyzmu należy brać udział w wojnach niesprawiedliwych?
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości