• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawa konstytucyjna o zastąpieniu prezydenckiego weta absolutnego wstrzymującym
ʿĀlija zawdżat Akrypa napisał(a):Rozkradanie narracyjnego dziedzictwa DB to występowanie przeciwko komu?
Tak gwoli ścisłości... nie zabrałem Wam żadnego "dziedzictwa", bo aby je mieć musielibyście je najpierw stworzyć. A to najwyraźniej Wam nie idzie...

A jeśli chodzi o prowadzone przeze mnie przedsiębiorstwa to są one jeśli już to dziedzictwem Republiki Bialeńskiej (jako państwa) i dalej funkcjonują, tyle że w innym miejscu - czyli tam gdzie jest odpowiedni klimat do działania. Ponadto sformułowanie "rozkradanie" sugeruje działania niezgodne z prawem - a zmiana lokalizacji przedsiębiorstwa takowym nie jest, a wręcz przeciwnie prawo wyraźnie formułuje do kogo należy decyzja w takich sprawach czyli do osoby, która dane przedsiębiorstwo prowadzi.

I może już koniec tego "płaczu"? Nie chce Wam się niczego w tej DB zrobić, jedyne co Wam wychodzi to robienie "zadym" i prowokowanie do kłótni to i nie dziwcie się, że za bardzo nie chce się z Wami współpracować. Bo i po co?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
>Formalnie wnioskuję o przedłużenie debaty o 1 dzień z tego powodu.
Oddałam. My już się wypowiedzieliśmy, więc o ile Bajtuś nie będzie potrzebował dodatkowego czasu, głosowanie rozpocznie się w wyznaczonym terminie.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
> Oddałam.

OK. Chciałam przedłużenia żebyś *ty* mógł po ochłonięciu się merytorycznie wypowiedzieć, ale skoro nie chcesz, nie będę naciskała.
Dziękuję za troskę. Smile
Wycofuję złożony projekt ustawy.

Ponieważ w obecnym składzie parlamentu i tak nie ma szans na jego przyjęcie – tow. Swarzewski stwierdził już, że będzie głosować przeciw, a tow. Bajtuś zapewne się znowu wstrzyma – spróbuję go złożyć w następnej kadencji, jeżeli skład parlamentu bedzie bardziej przychylny zwiększaniu wolności obywatelskich. Odrzucenie go teraz może spowodować tylko to, że w przyszłości ten projekt może być odrzucany tylko jako już wcześniej odrzucany.
Wobec tego zamykam debatę. Dziękuję za towarzyszce posłance i towarzyszowi prezydentowi za udział w pierwszej ożywionej debacie parlamentarnej od dawna.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości