• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acta Microsophica, nr 2
Bardzo ciekawe artykuły, przeczytałem z zainteresowaniem. Wkrótce może też napiszę coś krótkiego. Wink
> Jak ostatnio kłóciłem się z Aliją w parlamencie, to oboje aż nie mogliśmy powstrzymać się od zauważenia, kto stoi tam gdzie ZOMO monarchaszyści (ja wg Aliji)/bialeńskie warchoły dla prywaty niszczące kraj (Alija wg mnie).

Misiu, to ty uprawiasz prywatę chcąc utrzymać z klików ziomków kontrolę nad Bialenią poprzez utrzymywanie rozbuchanych prerogratyw prezydenta. Wiesz, że nawet w Sarmacji, głowa państwa nie ma prawa weta absolutnego?
Cytat:Może dlatego czas dać dział "Biblioteka", nie jako poddział dla kultury, na samym dole forum, tylko jako pełnoprawny, bardzo szczegółowo rozbudowany dział, gdzie kopiowane by były teksty, najlepiej w postaci tekstowej ew. załączników do pdf/worda, jeżeli strona internetowa, gdzie to pierwotnie było padła, jeżeli państwo dalej działa, to tylko odnośnik do dawno zapomnianych wątków. Ważne jest też, żeby taki dział umieścić w najlepszym miejscu dla niezalogowanych, czyli na samej górze forum.
Ciekawy pomysł. Warto to rozważyć. Niedawno stworzyliśmy z Ametystem Bibliotekę Uniwersytetu Bialeńskiego, ale jak najbardziej można to rozszerzyć. 
Cytat:Bardzo ciekawe artykuły, przeczytałem z zainteresowaniem. Wkrótce może też napiszę coś krótkiego. [Obrazek: wink.png]
Czas do końca lutego. Tym razem dłuższa przerwa ze względu sesję, żeby każdy chętny mógł przez ferie przygotować swój artykuł. Jakbyś do nas dołączył, to Acta byłyby jeszcze ciekawsze. Smile
Cytat:Misiu, to ty uprawiasz prywatę chcąc utrzymać z klików ziomków kontrolę nad Bialenią poprzez utrzymywanie rozbuchanych prerogratyw prezydenta. Wiesz, że nawet w Sarmacji, głowa państwa nie ma prawa weta absolutnego?
Meeeh. Ani ja, ani Ronon nie damy się sprowokować. Bialeńczycy nie łykną tych głodnych kawałków. Smile
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Cytat:Ciekawy pomysł. Warto to rozważyć. Niedawno stworzyliśmy z Ametystem Bibliotekę Uniwersytetu Bialeńskiego, ale jak najbardziej można to rozszerzyć.

Można na najbliższym szczycie Rady Państw Nordaty stworzyć Bibliotekę Wspólnoty, czy coś o podobnej nazwie i zadaniach.
Andrzeju szykuj się na poważną bombę. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Wiesz, że ktoś w Sarmacji chce to weto głowie państwa nadać?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości