• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Sesja LKD
>Congratulations, Akrypa, you're the new Alija. Przejmuj po mnie pałeczkę, bo ja jestem kompletnie zdemotywowana.

Sama na pewno nie będę w stanie, potrzebna twoja pomoc!
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
> Sama na pewno nie będę w stanie, potrzebna twoja pomoc!

Jeżeli uda ci się coś rozkręcić, to oczywiście zostaję. Wierzę, że ci się uda.
Akrypa Ali Shariati napisał(a):Jeśli wszystko uporządkujemy wtedy myślę, że Ronon Dex będzie mógł nam z chęcią oddać władzę nad naszym regionem w zakresie przewidzianym przez prawo i obyczaj.
Przecież już Wam oddał... 27 sierpnia 2019 - http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...hp?tid=716 - z chwilą gdy funkcję przewodniczącego objął Ali ibn Abi Talib. Kierowałem DB "awaryjnie" zgodnie z decyzją ówczesnego prezydenta Andrzeja Swarzewskiego (aby nie likwidować tego regionu... do czego było blisko), gdy kompletnie nic się w DB nie działo i tylko hulał wiatr.

Kompletnie się w DB nie mieszam, wycofałem przecież definitywnie jakąkolwiek swoją działalność z tego regionu (nawet SZ RB) i w żaden sposób nie zamierzam Wam przeszkadzać w tworzeniu narracji tego regionu wg Waszych pomysłów i wizji. Jedyne czego jako Prezydent wymagam to poszanowania prawa państwowego RB - reszta należy całkowicie do Was i kształtujecie ten region wg swoich wizji.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
To jeśli możesz prosiłabym o to byś przekazał ALiji moderatora na dział DB, bo głównie do tego się odnosiłam.
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
Akrypa Ali Shariati napisał(a):To jeśli możesz prosiłabym o to byś przekazał ALiji moderatora na dział DB, bo głównie do tego się odnosiłam.
Załatwione... Alija ma moderatora na dział DB. Przy czym i tak jako Prezydent mam "uprawnienia globalne" - do końca mojej kadencji musicie to jakoś przeboleć.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Załatwione... Alija ma moderatora na dział DB. Przy czym i tak jako Prezydent mam "uprawnienia globalne" - do końca mojej kadencji musicie to jakoś przeboleć.

Dopóki będzie stosowała swoje prawa tylko po to, żeby egzekwować porządek prawny Bialenii, nie mam absolutnie z tym żadnego problemu. W końcu to jest coś, od czego raczej nie da się uciec.
No to co, już po aktywizacji?
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
"Nie masz czasu na myślenie? - a więc, za przeproszeniem, jesteś bydlęciem. One też są przez cały czas czymś zajęte: czy to merdają ogonem, czy szukają pokarmu, czy gdzieś lecą, sami nie wiedząc gdzie." - Aleksander Dugin
> No to co, już po aktywizacji?

Fały faf fymama jefem w fiefy, jak mam fe akfyfifowaf :<.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości