• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faktoria Kompanii Faradobusów
[Obrazek: thumb_85_16_01_20_10_18_40.png]
Faktoria Kompanii Faradobusów

W trakcie reorganizacji systemu zarządzania Kompanią Faradobusów zorientowałem się, że na tym forum nie opisałem jeszcze jednego z jej najważniejszych obiektów, czyli faktorii w Mechanicach. Z niej bowiem nadzorowane jest działanie moich dóbr położonych na Anatolii, a więc w praktyce głównie folwarków mechanickich. Koordynują to wszystko przedstawiciele różnych odnóg Kompanii urzędujący właśnie w faktorii, skąd mogą szybko docierać na miejsce i podejmować stosowne decyzje.

[Obrazek: Morocco-2013-195_new.jpg]

Sama faktoria jest przystanią morską, położoną na wybrzeżu Oceanu Wirtualnego Centralnego. To tu przybywają i stąd są eksportowane przeróżne towary, handlem którymi zajmuje się Kompania. Została urządzona w starym, osiemnastowiecznym forcie, który w przeszłości pełnił podobną funkcję i został odbudowany i rozbudowany z mojej inicjatywy. Oprócz nabrzeża, przy którym cumują różnego rodzaju średnie i małe jednostki pływające, znajdują się tu budynki biurowe, magazyny, miejsca parkingowe oraz posterunek Bialeńskich Bojówek Faradobusów, a także latarnia morska. Dodatkowo na nabrzeżu cumują jednostki morskie należące do mojej gwardii lennej i pełniące regularną służbę patrolową. W pobliżu faktorii wybudowano też kilka folwarków - są to przystanie rybackie, magazyny oraz warsztaty obsługujące jej funkcjonowanie.

[Obrazek: day-trip-to-essaouira-from-marrakech.jpg]
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu,
Wlk. Kn. MF., Mrgr. Ja., Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości