• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis Wiernych + Shahada (wyznanie wiary)
Spis Wiernych Zielonego Kościoła wraz z pełnionymi funkcjami w Kościele i regionem.
Cytat:Wierni:
1. Akrypa Ali Shariati - Imanka Zielonego Kościoła, Ajatollah Świętego Miasta Bengazi Anioł Opiekuńczy Vert.
2. Ali ibn Abi Talib - Ajatollah miasta stołecznego Wolnogradu Anioł Opiekuńczy Stalin.
3. Piotr Pawłowicz - wierny w Batawii, Anioł Opiekuńczy Asmael.
4. Feliks Spirkin - wierny w mieście Bałdarasz, Anioł Opiekuńczy Noire.
5. Ferdynand Dugosz - wierny w mieście Bradburg (Suderland), Anioł Opiekuńczy Varion.
6. Maria von Primisz - wierny w mieście Wolnograd, Anioła Opiekuńczy Blanc.

Wniosek formalny o przyjęcie w poczet wiernych.
Cytat:Imię:
Region/Miasto:
Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi (imię Anioła).

Ja wypełnię wniosek by na przyszłość wierni wiedzieli jak to uczynić.

Cytat:Imię: Akrypa Ali Shariati
Region/Miasto: Bengazi
Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi o zielonym sercu Vert.
(-) Akrypa

Imię: Piotr Pawłowicz
Region/Miasto: Piotrogród
Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi Rehmet!
KRÓL BATAWII
JKM PIOTR I

Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Cieszy nową osoba która pragnie kroczyć Drogą Alego. Miejmy nadzieje, że gdy z wolą Allaha powstanie Brodria znajdzie się tam wielu naśladowców.
(-) Akrypa

Imię: Feliks Spirkin
Region/Miasto: Bałdarasz
Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi Noire.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
Cieszy powrót towarzysza na łono jedynej słusznej Zielonej Religii. ^^
(-) Akrypa

Proszę o wykreślenie mnie z listy wiernych Zielonego Kościoła. Muszę dokończyć coś czego dawno się podjąłem. Smile
KRÓL BATAWII
JKM PIOTR I

Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Imię: Ferdynand Dugosz
Region/Miasto: Bradburg
Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi Varion.
Imię: Maria von Primisz
Region/Miasto: Wolnograd

Nie ma boga prócz Allaha, nikt poza Nim z wyjątkiem Jego, a Mahomet jest jego Prorokiem, a Ali jest Przyjacielem Boga, chwała niech będzie Aniołowi (imię Anioła).
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Jako żem Imanka a ty Mario nie wybrałaś Anioła Opiekuńczego nadaje ci Blanc która swego czasu kręciła filmy.
(-) Akrypa

Chciałbym wycofać swoje wyznanie wiary. Motywuję to kilkoma rzeczami:
1. Stosunki pomiędzy Bialenią, a Suderlandem zostały zerwane. Nie mam w tym momencie możliwości współuczestnictwa w życiu kościoła, który nie funkcjonuje na terenie mojego państwa. Podejrzewam, że tutaj szybko utracę możliwość pisania, patrząc na ostatnie nastroje.
2. Nie czuję już żadnego związku z tą religią. Członkiem wspólnoty jestem tylko na papierze, a tak nie może być.
2. Moja ojczyzna jest dla mnie ważna. Zaufałem tutejszym duchownym i przyjąłem ich ideologie. Mówiono mi o dystansie, byciu miłym. A także miłości do ojczyzny... No cóż, ojczyzna mnie wzywa.

Rzeczą, która mnie pchnęła do tego czynu była wypowiedź Akrypy pod projektem wypowiedzenia traktatu uznaniowego pomiędzy Suderlandem, a Bialenią. Wspomniała tam, że moja ojczyzna powinna zostać wchłonięta przez Sewerbię. Słowa te szczególnie mnie dotknęły, jako że temat niepodległości w Bialenii jest podobno bardzo ważny. To niemal wasza naczelna wartość. Dlaczego więc Akrypa życzy nam utraty tego, co dla was jest tak ważne? Straciła w ten sposób w moich oczach. Jej słowa jawnie stoją w sprzeczności z podstawowymi wartościami, które podobno wyznaje się w tym kościele. A skoro sama głowa tego kościoła, Akrypa Ali Shariati przestała być dla mnie autorytetem, to nie mogę dłużej być członkiem tego kościoła.

Naprawdę przykro mi. Ale kocham ojczyznę, tak jak to mi polecono. Żałuję, że z ust Akrypy padły słowa, które padły. Niestety, stało się i już nie jestem po nich w stanie być członkiem tego kościoła, a przy tym mieć spokojną duszę. Straciłem zaufanie do tutejszych duchownych. Żegnajcie, oby cała wspolnota znalazła ostatecznie drogę do wiecznego szczęścia.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości