• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
http://forum.rotria.pl/showthread.php?ti...2#pid16092
Tajemnicze widzenie.
Za dużo LPG(T)
Udzieliłem wywiadu: https://forum.dreamland.net.pl/viewtopic...2661#82661
Nieoficjalnie: Januszek von Hippogrif-Pałasz zostaje Księciem Sarmacji.
Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Na pewno będzie to Książę z którym da się rozmawiać, czy te rozmowy będą miały znaczenie - nie wiadomo, bo nie wiadomo na ile oligarchia pozwoli mu rządzić. Poprzednik nie postawił poprzeczki wysoko, więc pewnie Książę Januszek będzie w miarę lubiany, nie jawi się z resztą jako człowiek konfliktowy. Chciałoby się powiedzieć o nim "The Young Prince", ale raczej łączy go z Piusem XIII tylko nadzwyczaj młody wiek w stosunku do obejmowanego stanowiska.
Możliwe są dwa scenariusze (i wiele form pośrednich między nimi). Albo nowy książę będzie "symbolem jedności narodowej", nie mieszającym się do polityki, a przy tym będzie przedstawiany jako przykład, że w Sarmacji każdy może zrobić karierę, bez względu na wiek i doświadczeń (scenariusz negatywny, skrajnie nudny), albo będzie dojrzewał na tronie, przetrwa wszystkich doradców, którzy będą chcieli go pilnować, a po umocnieniu swojej pozycji i przyzwyczajeniu Sarmatów do jego panowania, przejdzie do ofensywy, dokona iście herkulesowych prac i zrobi z Sarmacji kraj na miarę trzeciej dekady XXI w. Sarmacjo, wielobiegunowy mikroświat czeka na Ciebie!
Dałem prezent od nas wszystkich rotryjskiemu papie z okazji instalacji.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez. 
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy Etc.
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Nowy Herzog S**macji zaprzysiężony.

(czy tylko mnie irytuje dodawanie samemu sobie formułki "JŚ/JKM/JE/JM/JKW/JCM" etc. do podpisu? Przecież to tak, jakbym w realu przedstawiał się jako Pan Taki i Taki)
Mnie też. xD
> czy tylko mnie irytuje dodawanie samemu sobie formułki "JŚ/JKM/JE/JM/JKW/JCM" etc. do podpisu?

Lepsze to niż JM prof. zw. dr hab. dhc. TBF.
Ja mam nawalone tytułów ironicznie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości