• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
Tylko ja bym powoli zaczął odchodzić o mierzenia jakości mikro aktywnością rozumianą jako ilość postów, na rzecz jednak oceny merytorycznej i tworzenia strawnego contentu, czyli wartości dodanej jako takiej. W tym wypadku myślę, że podium wyglądałoby zgoła inaczej niż dziś.
> na rzecz jednak oceny merytorycznej i tworzenia strawnego contentu, czyli wartości dodanej jako takiej

Mówiąc delikatnie – to za dużo pierdolenia się. Plus to, że ocena merytoryczna w tym przypadku to kwestia kompleeeetnie subiektywna.
Suderland i Federacja Nordacka tworzą świetny kontent. Ja zaglądam najczęściej na fora właśnie tych dwóch państw, no i Dreamlandu, ale do Was nie trzeba często zaglądać. Do Sarmacji nie zaglądam prawie wcale, 5 regionów i w każdym biurokracja, dramat.
Cytat:...na rzecz jednak oceny merytorycznej

A tak z ciekawości - jakie to są posty merytoryczne w Mikroświecie, który tak naprawdę jest niczym innym jak zabawą?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Cytat:Do Sarmacji nie zaglądam prawie wcale, 5 regionów i w każdym biurokracja, dramat.

To jest efekt rozwoju społeczności, która przetwarza dużą ilość informacji w danym systemie, do tego na potrzeby mikronacji przebudowuje się fora.

Niestety skrypty for nie są przystosowane do tego typu działalności, bowiem nawet coraz trudniej było utrzymać stare forum Bialenii w ryzach.
Najlepiej sprawdziłyby się frameworki takie jak Drupal albo Typ03, ale ich rozbudowa wymaga znacznej biegłości programowania.
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Czy oznacza to, że mikronacja oparta na tradycyjnym forum ma swoje granice aktywności? Coś w tym może być, bo gdy na starym forum mieliśmy aktywność na poziomie 2000 postów miesięcznie lub więcej, to nie śledziłem już wszystkich wątków. A może po prostu w przypadku większej aktywności powstałoby zapotrzebowanie na prasę?
http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=1696
Nie wiem nawet jak to skomentować. Jedyne co mi (diakonowi swoją drogą) przychodzi teraz na myśl to:
XDDDDDDDD
A mi przychodzi do głowy tylko:

Suderland zrobił najlepszą inbę 2019 roku, chyba już nikt ich nie przebije.
Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Khorinis! Ogłasza się, że Suderland od dzisiaj udziela azylu każdemu faszyście uciskanemu przez kościół!
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TYnmFVTFT3E[/youtube]
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości