• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
https://forum.dreamland.net.pl/viewtopic...775#p79775
Dmowski czyta nasze forum, to się chwali. Spieszę wyjaśnić (chociaż on to wie i tylko próbuje nakręcić dramę), że mój żart dotyczył obsesji antyfaszystowskiej. Nie oskarżam Scholandii o faszyzm, faszystami* są ci, którzy odebrali jej Awarę. Odbudowie scholandzkiego klimatu oczywiście kibicuję, bo im więcej kolorytu w mikroświecie, tym lepiej.
*Nie no, też nie są, ale niektórzy używają tego słowa jako inwektywy, a ta tutaj pasuje.

http://fnor.cba.pl/forum/showthread.php?...58#pid8658
Waksman został komunistą. Niech ktoś założy międzynarodówkę, błagam.

EDIT: Wyraziłem się nieściśle. Dmowski prawdopodobnie w ogóle nie podziela obsesji antyfaszystowskiej, ale ją podsyca, bo to w jego interesie. To niezły manipulator (chociaż nie aż tak dobry, jak jemu samemu się wydaje), a ludzie przenoszący swoje realne fobie do mikroświata to łatwy cel.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karl von Schwarzengrau
> Waksman został komunistą. Niech ktoś założy międzynarodówkę, błagam

Gotowe! II Międzynarodówka Mikronacyjna powstała 13 grudnia 2018 r. i jest aktywna
http://prmagnificat.cba.pl/forumdisplay.php?fid=8
(-) Tarsycjusz Operar
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty
  • Piotr Pawłowicz
Zacznijmy od tego, że Dmowski wywodzi się ze zwykłego yoyo, to czego ty Andrzeju oczekujesz?
  • ʿĀlija zawdżat Akrypa
>Gotowe! II Międzynarodówka Mikronacyjna powstała 13 grudnia 2018 r. i jest aktywna
A no racja, nawet Zielony Świt był w tej międzynarodówce. Ale aktywności na forum nie widzę, więc czym się zajmujecie?

>Zacznijmy od tego, że Dmowski wywodzi się ze zwykłego yoyo, to czego ty Andrzeju oczekujesz?
Z którego? Zaczynał w Południlandii, czy jeszcze gdzieś był wcześniej?
No z tego właśnie. Przynajmniej ja nic nie wiem na temat jakiegoś innego.

EDIT: I jak to mówią: możesz wyjść z yoyo, ale yoyo z ciebie nie wyjdzie nigdy.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Eustachy Playstation, ʿĀlija zawdżat Akrypa
> Waksman został komunistą.

Przeczytałam „Waksman został kosmonautą”. Cue raging Dugosz.

Inna sprawa, że jaki z niego komunista, skoro nie chce działać w podziemiu w obliczu nordackich opresji ruchu robotniczego.

A

> Dmowski

gonna Dmowski.
> A no racja, nawet Zielony Świt był w tej międzynarodówce. Ale aktywności na forum nie widzę, więc czym się zajmujecie?
Aktywności na forum w związu w Międzynarodówką nie ma oprócz wątku o informacji i linku do serwera discordowego, gdyż Discord został przyjęty jako łatwiejszy i szybszy sposób komunikacji.
(-) Tarsycjusz Operar
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty
> gdyż Discord został przyjęty jako łatwiejszy i szybszy sposób komunikacji

Ech, zoomersi. Get off my lawn.
Ale Discord ma to do siebie, że działalność zamyka się w kilku osobach, a przeglądanie czegoś po nieobecności to dramat. Nie mówiąc już o przeglądaniu po kilku miesiącach.
A może po prostu jestem staroświecki. Wink
>> gdyż Discord został przyjęty jako łatwiejszy i szybszy sposób komunikacji

> Ech, zoomersi. Get off my lawn.

Chciałaś działanie w ukryciu, to masz.
  • ʿĀlija zawdżat Akrypa

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości