• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
> Ja mam nawalone tytułów ironicznie.

No a Andżej nie.
Nie dopisał sobie generała.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
No podpis chyba służy temu, żeby było wiadomo z kim się ma do czynienia, a nie pokazywaniu swojej skromności, lol. Cieszcie się, że jestem za leniwy, żeby zrobić o sobie artykuł hagiograficzny na micropedii jak Piccolo i Akrypa.
Mój podpis, choć rozbudowany to też ma na celu informację co do pełnionych przez moją postać ról w kraju... może nieco kolorowy, ale co ja poradzę, że lubię te graficzne godżety*. Skoro to zamiłowanie się też czasem przydaje dla Kraju.

_______
*) w realu sobie do maila nie nawalę, bo maile z grafiką wyglądają żałośnie - to sobie w wirtualu poużywam.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Co do mejli to zawsze mam bekę z wykładowców, którzy w każdej wiadomości w formułkach grzecznościowych dodają sobie "Dr", jak gdyby byli Węgrami.
To też pewien element narracji. Skoro postanowiłem chwilowo skupić się na nauce, to sobie wstawiłem taki podpis. Jak zajmę się czymś innym, to wstawię inny. A żadnego nie wstawię jak zostanę mnichem, beduinem albo strzelę focha. Wink

Tymczasem za granicą kwitnie współpraca Sarmacji z FN w kwestii walutowej: https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11961/4
Kto wie, może na przyszły szczyt RPN w Federacji zostanie zaproszona Sarmacja, jako opiekun Samundy?
Grubą kreską historii nie oddzielam, ale po roku dopuszczam możliwość lekkiego ocieplenia. A jak towarzysze się na to zapatrują?
Opiekun Samundy - brzmi jak imperializm w czystej postaci, niczym opieka Belgów nad Kongiem.
> No podpis chyba służy temu, żeby było wiadomo z kim się ma do czynienia

Ja myślałam, że to tego akurat służy nazwa użytkownika, ale hm, OK.
A jak mam w nazwie użytkownika zawrzeć, że osoby zainteresowane studiami, tudzież inną współpracą z UB oraz rozmową z kimś odpowiedzialnym za sprawy zagraniczne, mają zwracać się akurat do mnie? Ale się czepiasz. Tongue A nawet gdyby ten podpis miał zaspokoić tylko moją próżność, to co w tym złego?
> A jak mam w nazwie użytkownika zawrzeć, że osoby zainteresowane studiami, tudzież inną współpracą z UB oraz rozmową z kimś odpowiedzialnym za sprawy zagraniczne, mają zwracać się akurat do mnie?

No tak, bo to bardzo oczywiste, że akurat w tych sprawach trzeba zwracać się do kogoś kto ma literki JM prof. zw. dr hab. dhc. w podpisie.

Also, takie rzeczy zawiera się na stronie Uniwersytetu, na podstronie „Kontakt”.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości