• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
Pamiętam, że Jarosław tak zwany Mądry w swoim testamencie podzielił Ruś między swoich synów każąc im nie wpieprzać się jeden do drugiego i słuchać najstarszego. Oni nie posłuchali i różne nieszczęścia na nich spadły i się Ruś rozwaliła na kawałki. 

Szkoda tylko, że Brodria chyba nie miała swojego Jarosława.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst von und zu Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_20_11_20_5_58_19.png]
Drogi Stryju, Tomaszu.
Piotr Pawłowicz został przyjęty do rodu ponownie chyba przez Mikołaja Dostojewskiego (jeśli to był faktycznie on), na poprzednim forum nowej Brodrii.
Czyli co do przynależności do Rodu - wygląda na to, że chyba Mikołaj powrócił.
Także co do wymienionych osób, należących do Rodu, mój v-ojciec - Jan Lubomirski-Dostojewski - nie jest już chyba obecny w mikronacjach, ale do Rodu, rzecz jasna, należał. Czy pomimo noszenia przeze mnie innych nazwisk, ja także zaliczam się do członków Rodu?
Jako syn Jana Lubomirskiego Dostojewskiego jesteś członkiem Rodu.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
Minister Kultury i Sportu 
Wiceminister spraw zagranicznych 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
Dziękuję za odpowiedź. Smile

Muszę jednak przyznać, że w akcie adopcyjnym było stwierdzone, że zostałem włączony do rodu Lubomirskich... A o Dostojewskich nic tam nie było. Jednakże domyślnie stałem się v-synem Jana, a zatem dziedziczę przynależność do rodu Dostojewskich także. Dobrze rozumuję?
Jeżeli czujesz się mało zadowolony z powiązań, sam mogę cię usynowić i wtedy napewno będziesz członkiem rodu.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
Minister Kultury i Sportu 
Wiceminister spraw zagranicznych 
 Prezes BZS
Lider Zielonego Świtu 
Ambasador Republiki Bialeńskiej w Królestwie Dreamlandu 
"Natomiast sytuacja z Iwanem to wygląda tak, że on faktycznie "rości sobie pretensje" do bycia "jedynym legalnym kontynuatorem""

Nie. Jako ostatni legalnie wybrany prezydent Brodrii tylko ja mam prawo do decydowania o losie Brodrii i o tym, co dalej będzie się działo z tym państwem. Moja kadencja na mocy brodryjskiej konstytucji z 22 lipca formalnie wciąż trwa.
Iwan Pietrow
Ukochany Przywódca
Prezydent Republikii Brodrii
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Przypominają mi się ci wszyscy debile, którzy myśleli ze ZSKHiW nie istnieje.
Iwan Pietrow napisał(a):Nie. Jako ostatni legalnie wybrany prezydent Brodrii tylko ja mam prawo do decydowania o losie Brodrii i o tym, co dalej będzie się działo z tym państwem. Moja kadencja na mocy brodryjskiej konstytucji z 22 lipca formalnie wciąż trwa.
Przykro mi Iwanie, ale pomimo całej sympatii do Ciebie, to ziemie w Mikroświecie nie są "na wieki, wieków"...  miałeś X okazji by sobie dalej Brodrię prowadzić (bo nikt na tym terenie nie działał), ale jakoś Tobie nie wyszło lub się Tobie nie chciało. Teraz zabrali sie za to inni, a obszar którym zarządzają w chwili gdy go objęli był typowym OBPP. Nikt tam nic nie prowadził, nie było żadnej państwowości - to sobie teraz tam Grutin z Andrzejem utworzyli państwo. Ich prawo, bo Ty sobie to odpuściłeś to już dawno i zostały Tobie tylko wspomnienia i co najwyżej możesz sobie muzeum "dawnej Brodrii" zrobić.

Ale w Mikroświecie wolnych pikseli nie brakuje, jeśli chcesz to zawsze, gdzieś sobie możesz coś utworzyć... w dowolnym klimacie i w dowolnych barwach.

Ametyst Faradobus napisał(a):Przypominają mi się ci wszyscy debile, którzy myśleli ze ZSKHiW nie istnieje.
Taka "drobna" różnica... Ty pomimo wszystko i samotnie, ale jednak to ZSKHiW prowadzisz.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
>legalnie wybrany

A kto o tym zdecydował?
  • Władimir Iljicz Grenin
My, bialeński rząd światowy.
  • Joahim-von-R

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Helwetyk, 4 gości