• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
> Suderland zrobił najlepszą inbę 2019 roku

Meh, dla mnie inba suderlandzka była raczej przeciętna. Ot, typowe dla yoyonacji okładanie się grabkami.

Za to cała odpowiedź Dreamlandu i anty-faszystowska panika była już śmieszkowa i faktycznie miała potencjał inbowy. Mogliby pociągnąć to dalej. Jak na razie to tylko przybywają tam uchodźcy, w tym jakiś osobnik który najwyżej nie został skuszony tym, że za Schwarzengraua mogą być potencjalnie niższe podatki. Byle żeby tylko jakichś no-brain zones nie założyli.

W sumie, gdybym mogła wskazać najlepszą inbę 2019 roku, to wskazałabym tą z Waksmanem. Była ona calkowicie rotfl, lol i omg.
Bo ja wiem, inba z Waksmanem nie miała podtekstu ideologicznego, ani nawet zbytnio osobistego. Ot, po prostu wpadł i nikt się zbytnio na niego nie gniewał, ale proces trzeba było zrobić, żeby opinia międzynarodowa nie zjadła. I z resztą bardzo szybko wyszedł.
Szkoda, że Bialenia nie wzięła udziału w żadnej inbie. Wprawdzie trochę zbulwersowaliśmy Sarmatów tym, że nie chcemy być ich prowincją (a przecież to taki zaszczyt i wgl), ale nic z tego twórczego nie wyszło, bo oni nie potrafią się bawić.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości