• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
Nie dajmy się zacipować. Trzeba iść z duchem czasu, ale nie żyjemy w realu, aby dać się zunifikować.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
A kto tu mówi o unifikacji? Mówię tylko o modernizacji. W czasach, gdy FB służy nie tylko jako serwis społecznościowy i komunikator, ale też de facto serwis informacyjny (więcej: wszystkie serwisy informacyjne w jednym), my wciąż jesteśmy rozbici na masę forów, co jest dość osobliwe, jak na +/- 100 osób. I stąd ten wątek. Większość mikronautów nie jest w stanie ogarnąć całego mikroświata. We wspólnym serwisie byłoby to łatwiejsze. Można by wejść po tygodniu, a nawet miesiącu i wpisać sobie hashtag "nauka", "wojsko" albo "gospodarka". Wszystko wyskoczyłoby natychmiast. Nadrobienie wieści z jednego państwa po miesiącu jest właściwie niemożliwe (nawet jeśli pozornie nic się nie dzieje), a co dopiero z całego mikroświata.
A w takim serwisie już na stronie głównej pojawiałyby się najpopularniejsze wpisy, selekcja byłaby automatyczna (bo z prasą to słabo jest ostatnio, ale nic dziwnego, komu by się chciało przeprowadzać rozbudowane analizy dla dziesięciu osób z których 3/4 tylko przejrzy) i osoby "z doskoku" łatwo mogłyby się dowiedzieć, co się ważnego dzieje.
Mikroświat musi otworzyć się na dwie grupy ludzi. Po pierwsze, na nowe pokolenie, ale to już wyjaśniłem. Po drugie, na osoby mające mało czasu. Pewnie, że z punktu widzenia rozwoju państwa najcenniejszy jest obywatel poświęcający co najmniej godzinę dziennie i jeszcze więcej w weekend... Ale chyba nie tędy droga, żeby w coraz bardziej hermetycznym gronie się zamykać. Oprócz awangardzistów aktywności potrzebni są też odpowiednicy realnych "Janów Kowalskich", czyli osoby, które coś tam sobie czasem przeczytają, coś tam czasem skomentują, w wyborach zagłosują bez większego zastanowienia... Ale będziemy mieli komu przewodzić, dla kogo tworzyć. Brakuje nam takich szaraczków, nie dajemy im miejsca w naszych społeczeństwach.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
> Przypominając jebane polskie realowe prawo konto w soszial mediach można mieć od 13 lat.

A jednak przekonujecie mnie do tego pomysłu…

> Czy mikronacje w formie wspólnego serwisu społecznościowego to zły pomysł?

No jak lubicie żeby was data mine’owali…

> ale też de facto serwis informacyjny

No to ja już wolałabym bezpośrednio na Rasza Tudej i Sputnik Nius.

> my wciąż jesteśmy rozbici na masę forów, co jest dość osobliwe, jak na +/- 100 osób

Cośtam cośtam Bastion Union.
>my wciąż jesteśmy rozbici na masę forów, co jest dość osobliwe, jak na +/- 100 osób

Pytanie czy naprawdę, naprawdę, chcemy się integrować z pozostałymi 80 osobami.
>No to ja już wolałabym bezpośrednio na Rasza Tudej i Sputnik Nius.
Ja też!
>Pytanie czy naprawdę, naprawdę, chcemy się integrować z pozostałymi 80 osobami.
Z częścią tak, a z częścią pewnie nie. Zawsze można sobie ustawić, żeby #sarmacja się nam nie wyświetlał. ;)

To oczywiście wizja utopijna bez większych szans na realizację w najbliższych latach, ale IMO warto rozmawiać o kierunkach w których możemy pójść. Może przypadkowo coś z tego wyniknie.
http://forum.rotria.pl/showthread.php?ti...7#pid14537
Kult Patriarchy Tysiąclecia, naszego rodaka, osoby tak wyjątkowej i ważnej. <3
Tysiąclecia to jest co najwyżej Premier.
Mowa o Akrypie, czy Marii? BTW, mieliśmy kiedyś premiera płci męskiej? Ja nikogo poza dwiema wymienionymi paniami nie pamiętam.
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego premiera weerlandczyka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara budzimirystyczna.jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się vilandera albo ramaziniego albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak marszalek laszk mlynariew.jak można wogóle publicznie zamieszczac takie sugestie na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do domu tez nie chodzi ani do domu partii jak albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą gierkemiasza a nie będziesz z premiera tysiaclecia robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami gierkemiasza .wez pomyśl sobie ile premier tysiaclecia zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle ksiecia węglogrodu naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to premier tysiaclecia jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to partia i monarchosocjalizm ,widac że nie czytasz sternika i nie chodzisz na wykladu monarchosocjalizmu ,widac nie szanujesz idei monarchosocjalistycznej to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był premier tysiąclecia laszk młynariew jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak wielebny weerlandu bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu dzieł sternika ani jednego portreta wielkiego sternika nie chodzi tutaj o zskhiw mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo premier nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak marszalek młynariew ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po biuletyn rolniczy i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do domu tez bo widac już dawno gierkemiasz jest w tobie człowieku ,nie lubisz jedynej legalnej partii to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
> Mowa o Akrypie, czy Marii?

Tak.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości