• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie Ametysta
[Obrazek: thumb_85_29_02_20_5_17_41.png]
Mieszkanie Ametysta (Faradobusa) w Wolnogradzie

ul. Powstańców Marcowych 21/37

W spokojnym Kwartale Uniwersyteckim, ale niedaleko granic Starego Wolnogradu, pod adresem Powstańców Marcowych 21/37 mieści się mieszkanie przyznane mi przez władze miejskie z tytułu bycia zameldowanym mieszkańcem stolicy. Służy mi ono w czasie pobytów w Wolnogradzie do celów prywatnych, towarzyskich i rekreacyjnych. Jako że byłem w wielkiej potrzebie to w ciągu kilkunastu godzin zostało ono wyremontowane przez Katarzynę Dowbor oraz ekipę z Domu nie do poznania. Postanowiłem urządzić je w tradycyjnym stylu bialeńsko-arabskim kierując się uniwersalną zasadą "złote, a skromne!".

[Obrazek: warm-table-lamp-log-home-decorating-idea...s-nice.jpg]

Mieszkanie jest niewielkie, proste i skromne (tak jak prosty i skromny był Wielki Sternik). Składa się z trzech pokojów (reprezentacyjno-jadalnego, gabinetu-sypialni oraz gościnnego, będącego na co dzień biblioteką), a także z jednej tylko łazienki oraz kuchni. Prowadzę otwarty dom, w myśl zasady "pozwólcie ludziom ziemskim przychodzić do mnie, byle się umyli", zatem zapraszam!

[Obrazek: 140820133609-morocco-riad-hotels--royal-...allery.jpg]
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
W związku z obiegającą cały świat tak zwaną aferą kutasową jako Przyjaciel Wiedzy zorganizowałem w moim wolnogradzkim mieszkaniu elitarny salonik naukowo-kulturalny, w trakcie którego wykład wygłosił rotryjski emigrant, oświecony człowiek, którego ledwo uratowałem od stosu wywożąc go w bagażu dyplomatycznym w czasie ewakuacji ambasady. Zapraszam wszystkich do wysłuchania.

prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej,
Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy,
Nieustająco Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości