• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie Bracia Bialeńczycy!
Niegorączkujmy się przedwcześnie. Federacja powinna być w sposób naturalny naszym przyjacielem i żaden konfilkt z nią nie jest pożądany. Myśle, że nikt po naszej stronie nie chce umierać za sprawe Grutina czy Pietrowa a już na pewno za monarchiczne dążenia kogokolwiek. Powiniśmy w przyjaznej atmosferze stworzyć rozmowy 3 stronne, Republika, Federacja oraz wszelka reprezentacja ludów tych ziem. Republika i Federacja powinna dążyć by w pokojowych warunkach na tych ziemach ludzie sami wybrali się za jakimi rządami są.
Jedna tylko ostrzejsza uwaga. Jeśli choć jeden tyran spróbuje podnieść rękę na wolność Tatarów Bałmucji i koronować się na monarche ich ziem niech będzie pewny, że spotka się z przymierzem Allaha i Kałaha.
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
Mam dziś gorącą linię, stąd moja mniejsza aktywność na forum. W sprawie Brodrii rozmawiałem już publicznie na FN-owskim discordzie, osobiście z p.o. Prezydenta FN Wespuccim, Iwanem Pietrowem, Piotrem Petrowiczem, Janem Lubomirskim-Dostojewskim, no i oczywiście Józefem W. Guljanowem oraz Akrypą. Mam pewien pomysł na rozwiązanie konfliktu, który przedstawię wkrótce.
Witaj Grutin.
Witam cię również jako brodryjczyk, były Car Najjasniejszego Carstwa Brodryjskiego, były Patriarcha Kościoła Brodryjskiego, a także tytularnym Wielki Książę Bałmucji i Imperator Abachazji oraz członek dynastii Dostojewskich.
Jestem synem Mikołaja Patryka oraz wnukiem Aleksandry.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości