• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie Bracia Bialeńczycy!
#21
Niegorączkujmy się przedwcześnie. Federacja powinna być w sposób naturalny naszym przyjacielem i żaden konfilkt z nią nie jest pożądany. Myśle, że nikt po naszej stronie nie chce umierać za sprawe Grutina czy Pietrowa a już na pewno za monarchiczne dążenia kogokolwiek. Powiniśmy w przyjaznej atmosferze stworzyć rozmowy 3 stronne, Republika, Federacja oraz wszelka reprezentacja ludów tych ziem. Republika i Federacja powinna dążyć by w pokojowych warunkach na tych ziemach ludzie sami wybrali się za jakimi rządami są.
Jedna tylko ostrzejsza uwaga. Jeśli choć jeden tyran spróbuje podnieść rękę na wolność Tatarów Bałmucji i koronować się na monarche ich ziem niech będzie pewny, że spotka się z przymierzem Allaha i Kałaha.
Pierwsza Przewodnicząca, Imouto, Liderka Rewolucji, Uczestniczka Powstania Marcowego
Akrypa Ali Shariati, Али Шариати Aкриловый, Ακρυπα Αλί Σάριατι, الاكريليك علي شريعتي
Obywatelka Bialenii pochodzenia Teutońskiego, Imanka Szyizmu, XXIX Prezydent RB

#22
Mam dziś gorącą linię, stąd moja mniejsza aktywność na forum. W sprawie Brodrii rozmawiałem już publicznie na FN-owskim discordzie, osobiście z p.o. Prezydenta FN Wespuccim, Iwanem Pietrowem, Piotrem Petrowiczem, Janem Lubomirskim-Dostojewskim, no i oczywiście Józefem W. Guljanowem oraz Akrypą. Mam pewien pomysł na rozwiązanie konfliktu, który przedstawię wkrótce.
#23
Witaj Grutin.
Witam cię również jako brodryjczyk, były Car Najjasniejszego Carstwa Brodryjskiego, były Patriarcha Kościoła Brodryjskiego, a także tytularnym Wielki Książę Bałmucji i Imperator Abachazji oraz członek dynastii Dostojewskich.
Jestem synem Mikołaja Patryka oraz wnukiem Aleksandry.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
carewicz brodryjski 
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
 Prezes BZS
[Obrazek: AG106.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości