• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intronizacja Muammara Kaddafiego na Króla Królów Nordaty
A gdzie treść uchwały?
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu,
Wlk. Kn. MF., Mrgr. Ja., Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Się napisze.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Poczekam na treść uchwały i wtedy zdecyduję nad swoim głosem.
Nie odpowiada mi zbytnio termin "król królów".
(-) Tarsycjusz Operar
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty
No przecież nie król dżungli.
Nie prościej nadać mu tytuł "patrona bialeńskiej myśli politycznej"? Wink W ramach RPN przygotować poczet patronów każdego państwa członkowskiego - wilk syty i owca cała. Ze strony suderlandzkiej mogę powiedzieć tak - dla nas to mało istotna sprawa, ale mówiąc szczerze to Kaddafi pasuje Suderlandowi jako patron jak świni siodło, nie obrażając pułkownika, którego bardzo szanuję. Myślę, że tak samo jest w przypadku Federacji Nordackiej czy Ludowej Republiki Magnifikatu. Jeśli Suderland miałby szukać patrona to prawdopodobnie byłby to Caudillo Wink
Zauważcie jednak, że dla Kaddafiego (wówczas żywego!) tytuł Króla Królów Afryki nie stanowił uprawnienia do rządzenia kontynentem, narzucania mu swoich idei. Co dopiero teraz, gdy Pułkownika nie ma już z nami. Jako główny twórca bialeńskiej polityki zagranicznej mogę z całą stanowczością powiedzieć, że Bialenia nie dąży do narzucenia swoich koncepcji funkcjonowania państwa sojusznikom, o czym świadczy współpraca z państwami komunistycznymi, faszystowskimi, demokratycznymi i monarchistycznymi. Jest to zgodne z logiką międzynarodówki antyimperialistycznej, której jedynymi zasadami są sprzeciw wobec mondalizmu i nieatakowanie się wzajemnie. 
Tytuł "Króla Królów Nordaty" jest świadomie analogiczny do "Króla Królów Afryki", ogłoszonego przez plemiennych wodzów, aby podkreślić chęć obrony różnorodnych Tradycji plemion Afryki. Dajmy poprzez tę uchwałę wyraz temu samemu: Narody Nordaty chcą współpracować z poszanowaniem swoich lokalnych wartości. 

Ametyście, czy zechcesz podjąć się próby napisania uchwały, która zadowoli naszych partnerów? 

Nie będę wywierał nacisku na jej przyjęcie, nie będę rozdzierał szat, ani uzależniał od tego swojego dalszego zaangażowania. Byłoby jednak miło, gdyby poprzez ten gest bialeńskie zaangażowanie zostało docenione. Powtarzam, że nie mamy ambicji narzucania swoich rozwiązań, ani tym bardziej władzy innym narodom. Swoimi działaniami dajemy dowody, że wspieramy państwa sojusznicze (gdy moglibyśmy, jak niektórzy, wykorzystywać ich okresową destabilizację do podbierania obywateli) i nie ma powodu, by wątpić w kontynuację tej polityki. 
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Napiszę, ale jakoś w niedzielę albo w poniedziałek, bo jutro mnie nie będzie w jerternetach.

A nadawanie Muammarowi jakiegoś innego, wymyślanego na siłę tytułu byłoby po prostu nudne jak flaki z olejem. Jeżeli zaproponujecie swojego patrona i będziecie chcieli ogłosić go Cesarzem Nordaty to przecież nie będziemy się sprzeciwiać.
W porządku, nie ma pośpiechu, szczyt i tak jest potrwa, bo nie zamknę go dopóki nie przyjmiemy traktatu i Suderlandu. A jak dyplomaci będą się za mocno ociągać, to zaczniemy zmniejszać dawki żywieniowe.
Zdejmijcie dach.
To może zróbmy od razu listę?

Ja ze strony Volkianu proponuję Imperatora Palpatajna, twórcę volkianizmu, wyzwoliciela uciskanego Ludu itp. itd.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Tarsycjusz Operar

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości