• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następny Szczyt
Z naszej nieformalnej kolejki wynika, że następny Szczyt odbędzie się w Federacji Nordackiej. Dacie radę coś zorganizować w okolicach Wielkanocy? 
Potem będzie kolej na Magnifikat, a następnie Suderland. W lecie może być ciężko ze Szczytami, zawsze ktoś nie będzie miał czasu... Ale tym będziemy martwić się później. 

Wielu poruszonych tutaj spraw nie doprowadzimy do końca (to już tradycja, że narzucamy sobie na szczyty zbyt ambitne plany, a potem różnie bywa z aktywnością; chociaż ćwierć tysiąca postów to i tak niezły wynik), więc w FN trzeba będzie kontynuować część debat. Tutaj chciałbym przede wszystkim podpisać Traktat i przyjąć Suderland. No i tytuł króla królów, jeśli Ametyst wyrobi się z uchwałą. A o innych sprawach chociaż porozmawialiśmy i poznaliśmy swoje opinie, może coś się z tego urodzi.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Tarsycjusz Operar
Myślę, że Krasnodarsk będzie w stanie ugościć zagranicznych gości, jeżeli wolą Panowie cieplejsze klimaty, to możemy przenieść się na San Escobar.
San Escobar brzmi kusząco, ale wybór pozostawiam w gestii organizatorów. Wink
Skoro załatwiliśmy najważniejsze kwestie, a wyczerpanie sprawia, że trudno byłoby na tym Szczycie załatwić inne, proponuję ostatecznie wyznaczyć termin i zamknąć Szczyt. W środę będę mógł opisać ceremonię.
Cóż... Chyba z mojej strony tylko pozostaje się zgodzić ze słowami mojego przedmówcy, IV szczyt RPN chyba już spełnił swoją rolę w historii, i jak każdy jemu podobny coś wniósł do rozwoju naszej wzajemnej współpracy — ze swojej strony mogę tylko dodać, że w najbliższych dniach odbędzie się w FN zwołana przeze mnie Rada gabinetowa podczas której omówione zostaną częściowo kwestie związane z przygotowaniem do V szczytu Rady Państw Nordaty.
Dziękuję za informację. Wobec tego serdecznie dziękuję wszystkim za udział. Zapraszam do ponownych, prywatnych już wizyt w Bengazi! Smile
Działu nie będę przenosił do archiwum do czasu ujawnienia informacji o V Szczycie (to chyba dobre miejsce do takich ogłoszeń).
Część udało się zrealizować, części się nie udało, ale było to ważne i wartościowe spotkanie. Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości