• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w kadrze
Miło mi poinformować iż do reprezentacji dołączyli :

Thomas von Lisendorff - pomocnik (18 l.)
Andrzej Swarzewski - napastnik. (20 l.)
Prezes Zielonego Świtu 
[Obrazek: 4sELP7k.png]
Admirał MW SZ RB
Dowódca Marynarki Wojennej SZ RB
Wielki Książę Lisendorff
Informuję, że z dniem dzisiejszym przejęłam stery nad reprezentacją narodową.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Szanowni.
Jeżeli nikt nie przejmnie reprezentacji, zostanie wydalona z rozgrywek i Ligi Mikroswiatowej.
6 godzin temu system usunął z funkcji trenera MVP.
Link do przejęcia kadry 
http://www.xperteleven.com/?lid=112748
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB
Wielki Książę Lisendorff
Może Akrypa się zdecyduje, skoro przejęła już kierowanie ligą? Jeśli nie będzie innych chętnych, to ja się podejmę. Wyników pewnie nie będzie, bo od lat nie grałem w X11, a nawet wcześniej nie byłem mistrzem... Ale chociaż reprezentacja nie zostanie wyrzucona z rozgrywek. Wink
Zgłosiłem się. Hasła oczywiście nie pamiętałem, a na maila przyszło mi przypomnienie do konta z 2011 roku, którego chyba nie używałem do mikronacyjnych rozgrywek. Trudno, nie pamiętam na jakiego maila miałem zarejestrowane tamto konto. Wink
Czekam na zaakceptowanie przez administratora ligi. Przy okazji, jak już mam to konto, to jakie mikronacyjne ligi polecasz, żeby stworzyć tam drużyny? Poza reprezentacją mam jeszcze wolne miejsce na dwie ligi. Bialeńska liga jest jeszcze żywa? Jeśli tak, to mógłbym stworzyć Inter Venomanię ponownie. Federacja Nordacka ma jakąś ligę?
Ja odpuściłem Zieloną Ligę, więc możesz przejac Legię.
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB
Wielki Książę Lisendorff
Moje podanie o objęcie reprezentacji dalej nie zostało rozpatrzone. Z kim mogę się skontaktować w tej sprawie? Kto jest teraz prezydentem MUP?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości