• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regiony w Bialenii
W sumie taka konkurencja może być nawet korzystna i ciekawa.
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst von und zu Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_20_11_20_5_58_19.png]
Zawsze jest w tego rodzaju kwestiach lepiej, kiedy istnieją ośrodki aktywności w liczbie większej, niż jeden, konkurujące ze sobą. A w samą Rzeszę, tak, jak już mówiłem, z wielką chęcią się włączę.
A czy my mamy gdzieś zachowany tekst podstawy prawnej do funkcjonowania Rzeszy, czy trzeba będzie napisać od nowa?
prof. net. dr h. c. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst von und zu Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lew Wolnogradu,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu, Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_20_11_20_5_58_19.png]
Służę pomocą:
https://bialenia.sarmacja.org/spolecznos...-5522.html
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Na temat regionów była już dość burzliwa dyskusja, prowadzona różnymi kanałami pomiędzy różnymi osobami. Warto przejść do podsumowania.
Zgodnie z projektem Akrypy i Feliksa, który wkrótce zostanie podany do wiadomości: "Na terytorium Polesia, Pomorza, Oceanii, Półwyspu Lisewskiego i Anatolii tworzy się Kolosalny Związek Obszarników, zwany dalej Rzeszą Bialeńską", zaś "z terenów Dżamahiriji Bengazilijskiej, Autonomi Jahołdajewszyzny i Ajszaburgii" utworzona zostanie Dżamahirija Bialeńska.
Czyli, Dżamahirija będzie rzeczywiście regionem w ścisłym tego słowa znaczeniu, z konkretnym klimatem, a Rzesza będzie tworem trochę innego rodzaju.
Ja w jakimś stopniu postaram się włączyć w prace obu regionów, w Dżamahiriję jako twórca klimatu Ajszaburgii (od dawna z resztą zaniedbanej, ale może razem z Feliksem i Akrypą damy radę coś rozruszać), a w Rzeszę jako par Venomanii i Wikariusz Rzeszy Bialeńskiej.
Mam w głowie koncepcję na jeszcze jeden region, ale myślę, że będzie można go realizować w ramach Rzeszy, a ewentualnie w przyszłości się wydzieli (o ile będą chętni i zainteresowani).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości