• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regiony w Bialenii
W sumie taka konkurencja może być nawet korzystna i ciekawa.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Zawsze jest w tego rodzaju kwestiach lepiej, kiedy istnieją ośrodki aktywności w liczbie większej, niż jeden, konkurujące ze sobą. A w samą Rzeszę, tak, jak już mówiłem, z wielką chęcią się włączę.
A czy my mamy gdzieś zachowany tekst podstawy prawnej do funkcjonowania Rzeszy, czy trzeba będzie napisać od nowa?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Służę pomocą:
https://bialenia.sarmacja.org/spolecznos...-5522.html
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
Na temat regionów była już dość burzliwa dyskusja, prowadzona różnymi kanałami pomiędzy różnymi osobami. Warto przejść do podsumowania.
Zgodnie z projektem Akrypy i Feliksa, który wkrótce zostanie podany do wiadomości: "Na terytorium Polesia, Pomorza, Oceanii, Półwyspu Lisewskiego i Anatolii tworzy się Kolosalny Związek Obszarników, zwany dalej Rzeszą Bialeńską", zaś "z terenów Dżamahiriji Bengazilijskiej, Autonomi Jahołdajewszyzny i Ajszaburgii" utworzona zostanie Dżamahirija Bialeńska.
Czyli, Dżamahirija będzie rzeczywiście regionem w ścisłym tego słowa znaczeniu, z konkretnym klimatem, a Rzesza będzie tworem trochę innego rodzaju.
Ja w jakimś stopniu postaram się włączyć w prace obu regionów, w Dżamahiriję jako twórca klimatu Ajszaburgii (od dawna z resztą zaniedbanej, ale może razem z Feliksem i Akrypą damy radę coś rozruszać), a w Rzeszę jako par Venomanii i Wikariusz Rzeszy Bialeńskiej.
Mam w głowie koncepcję na jeszcze jeden region, ale myślę, że będzie można go realizować w ramach Rzeszy, a ewentualnie w przyszłości się wydzieli (o ile będą chętni i zainteresowani).
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości