• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiosk z wolną prasą przy Placu Zielonym
Cytat:Artykuł o mnie urywa się mniej więcej w połowie wydarzeń.

Artykuł powstawał w momencie, kiedy jeszcze nie było opisanego dalszego rozwoju sytuacji. Mimo to można się spodziewać, że będę kontynuował wątek w kolejnym numerze Przeglądu Politycznego.  

Cytat:Mnie pierwszy raz od dawna poproszono i napisanie artykułu do v-gazety więc nie mogłam odmówić choć efekt nie dokońca mnie zadowala.

Dlaczego? Uważam, że podjęty temat jest bardzo ciekawy.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Ukazał się numer 181 Przeglądu Politycznego. Dochód z ewentualnych dotacji, serc i komentarzy przeznaczony będzie na dofinansowanie Fundacji Jednorożca.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
I stało się faktem - pierwszy w historii w pełni płatny numer (182) Przeglądu Politycznego jest już dostępny na terytorium Księstwa Sarmacji. 

Osoby, które posiadają konta w Księstwie Sarmacji i dysponują skromnymi funduszami - egzemplarz Przeglądu kosztuje jedynie 500 lt - mogą śmiało kupić, do czego zachęcam.

Powstawała testowa wersja strony i mechanizmu poboru opłat. Zbieram potrzebne uwagi i opinie na ten temat.

No ale właśnie... i tu się pojawia moje pytanie. 

Zastanawiam się w jaki sposób ukontentować czytelników z Bialenii. Wrzucanie tutaj za darmo gazety będzie jednoznaczne z wycieczkami ( Big Grin ) chętnych, którzy nie będą dotować płatnej wersji gazety. Może to moment, by pochylić się nad jakimś dedykowanym Bialenii rozwiązaniem w tej kwestii? 

A idźcie z tym kapitalizmem.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Cytat:A idźcie z tym kapitalizmem.

Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pi... czyta.  Smile

Guedes de Lima napisał(a):Osoby, które posiadają konta w Księstwie Sarmacji i dysponują skromnymi funduszami - egzemplarz Przeglądu kosztuje jedynie 500 lt - mogą śmiało kupić, do czego zachęcam.
Ale jak rozumiem zdajesz sobie sprawę, że dla sporej części Bialeńczyków, szczególnie tych związanych z odzyskaniem naszej niepodległości (jej obroną gdy banda degeneratów i sprzedawczyków usiłowała z Bialenii zrobić jakąś tamtejszą prowincję...) to Sarmacja jest państwem jeśli nie wrogim,  na to conajmniej nieprzyjaznym, a więc trudno oczekiwać byśmy utrzymywali tam konta, nie wspominając o jakiś tamtejszych pieniądzach... Nawet jak nie skasowano nam kont (o swoim tego nawet nie wiem, bo mnie to nie interesuje) to pojawiać się tam po prostu raczej nie wypada.

Więc raczej trudno nam będzie to kupić... pomimo faktu, że naszą niechęć budzi tylko v-kraj zwany Sarmacja (na jej własne życzenie), a nie większość mikronautów tam działających.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Jeśli ktoś z nie mających libertów chciałby poczytać to proszę pisać. Towarzyszka Prezydent każdemu kupi.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości