• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akrypa 2020 - Elekcyja Prezydencka
Uwaga! Uwaga! Oto jest Program Wyborczy Akrypy
[Obrazek: e20.jpg?w=506&h=363]
Cytat:1. Bialenia
Obiecuję poświęcać odpowiednią ilość czasu na rzecz Republiki Bialeńskiej jeśli wygram wybory. Przez całą moją kadencje choć raz dziennie odwiedzę forum i przejrzę całą aktywność by być na bieżąco z wszelkimi sprawami.

2. Stabilizacja

Nie planuje wywracać niczego do na nogi co stoi na głowię i się z tym dobrze czuje. Nie mam w planach ani większych reform prawno-ustrojowych ani też jakiś zmian w życiu społecznym. Swoją aktywność skieruje przede wszystkim na sprawowanie swojej funkcji administracyjnej i pomoc w inicjatywach mieszkańców tej pięknej zielonej ziemi. Polityka zagraniczna? Jebać Sarmacje, ruchać Wandystan, pierodlić FN, srać na Suderland i taktyczny sojusz z Rotrią. Będzie prowadzona rozsądnie, zrównoważono lecz kreatywnie i zaskakująco a jednakowoż finezyjnie, dyplomatycznie, z kunsztem acz i pewną dożą bigoterii polanej sosem pewnej wojowniczości acz walce o pokój i dobrobyt.

3. Gabinet Prezydenta

Na pewno musi być za biurkiem wielgachne okno aby gdy Prezydent przemawia był zajefajny efekt światłości na kamerach a po za tym biurko musi być wysokie bym mogła siedzieć bez spodni.
A na poważniej, każdy chętny zajmować się tym czym się zajmuję lub czymś nowym na pewno znajdzie miejsce w urzędnictwie za moich rządów. Mam nadzieje, że Andrzej Swarzewski udanie przesunie swe zajęcia z polityki zagranicznej na kwestie wewnętrzne a osoby takie jak Ronon pomogą mi w aspektach zarządzania państwem. Jeśli sytuacja nie będzie wymagała wielkiego rządzenia na pewno urozmaicę jakoś to wielkim władaniem. Nic nie stoi na przeszkodzie by Akrypa uprawiała show Prezydenckie w stylu Turkmeńskim.

I tyle, nie widzę powodu by się rozpisywać bo i tak głosuje się bardziej na osobę niż program, wszyscy się raczej spodziewają jakim mogę być prezydentem a tych kilka słów myślę, że dobrze zarysowało jaką mam wizję prezydentury. Zachęcam do wybrania mnie bo nie planuję nic popsuć i być aktywna.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
>nie planuję nic popsuć i być aktywna
Szkoda, że nie planujesz być aktywna, ale jeśli dzięki temu nic nie popsujesz, to myślę, że można rozważyć Twoją kandydaturę. Smile

Jaką politykę lenną planujesz prowadzić?
Chodzi o kwestie rozdawnictwa lenn czy może czy planuje jakąś reformę?
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

Reforma jest raczej w gestii Zgromadzenia. Interesuje mnie, czy nie będziesz miała ideologicznych oporów przed nadaniami.
Lubię nadawać, nie lubię posiadać.

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
Cieszę się wobec tego. Dalsze pytania będę zadawał już w Zgromadzeniu. Trzymam kciuki za ciekawą kampanię wyborcza. Przyznam się, że dalej rozważam, komu przyznać 2 głosy, a komu 1 i chyba nie jestem w swojej rozterce odosobniony.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości