• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salus rei publicae
Szanowny Panie Prezydencie i Szanowni Współobywatele!

Wielokrotnie nawiązywałem już do słów starożytnej paremii, mówiącej, że dobro państwa jest najwyższym nakazem. Przez długi okres działalności w mirkonacjach starałem się działać podług tych słów i tak też muszę zrobić teraz.

Dlatego, na terenie całego kraju wprowadza się stan Inby Nadzwyczajnej Dlatego, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, z uwagi na sytuację realną, jestem zmuszony wycofać swoją kandydaturę w elekcji prezydenckiej. 

Mam nadzieję, że zwycięży najlepszy/a kandydat(ka) dla Republiki.

Z wyrazami szacunku
                                                                                                       (-) K. Medycejski
Mąż Świętojebliwy
Zbawca Bialenii jedyny prawdziwy
Szkoda, ale mam nadzieję, że w którejś z przyszłych kadencji wystartujesz i wygrasz. Wink
Szkoda. Ja mam odwrotnie: gram w Bialenię, aby nie myśleć o sytuacji realnej.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Czy mamy się spodziewać ogólnego osłabienia aktywności? Czy oznacza to, że Łotrzyki będą mogły wywlec swoje cielska z otchłani i ponownie wznosić dumnie głowy nie niepokojone przez nikogo?
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Nie dawajmy im tej podniety.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Na szczęście mamy jeszcze dwoje wspaniałych kandydatów, nie mówiąc już o czuwających nad krajem oligarchach demiurgach.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości