• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych
Witajcie, cieszę się, że żyjecie i - co najważniejsze - macie się dobrze!

[Obrazek: m44xtuac3vni.png]

Bialeńczycy! 
Królestwo Baridasu serdecznie zaprasza na III edycję Kongresu Znawców Rzeczy Niepotrzebnych. Codziennie robimy rzeczy, których normalni ludzie zwykli nie robić - rzeczy niepotrzebnych. W dobie cyfryzacji my wciąż uprawiamy literki. Z uporem maniaka bawimy się w dziennikarzy, polityków, tworzymy balansując na granicy normalności i absurdu.

Spotkajmy się! Wyjdźmy z zakamarków internetu do szerszej publiczności!
Stań na scenie i opowiedz publiczności o swoich niszowych aktywnościach!
Kongresowa publiczność nie ocenia, kongresowa publiczność rozumie.

Jak to będzie wyglądać?
Do 25 kwietnia czekam na pomysły Waszych wystąpień. Zgłoszenia [nick; tytuł wystąpienia; adres email] proszę wysyłać pocztą konną lub na adres: wciszylataj@gmail.com. Potem nastąpi czas przygotowań prelekcji.
Kongres odbędzie się około 10 maja.

Intelektualiści mikroświata! To niesamowita i niepowtarzalna okazja, by się spotkać i wymienić poglądami. Dwie poprzednie edycje okazały się sukcesem. Jak to wówczas wyglądało?
1 -->https://rumoreslapalma.wordpress.com/201...lad-jazdy/
2 -->http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=118&t=26086

Więcej informacji tutaj.

Nie wyobrażam sobie Kongresu bez Was! Do zobaczenia Wink
Jako Minister Spraw Zagranicznych serdecznie dziękuję za zaproszenie. Zachęcam Bialeńczyków do włączenia się do inicjatywy.
>Nie wyobrażam sobie Kongresu bez Was!

Bialenia zostaje zapewne uznana za rzecz niepotrzebną bez której taki event nie może się odbyć.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Karol Medycejski
Cytat:Bialenia zostaje zapewne uznana za rzecz niepotrzebną bez której taki event nie może się odbyć.

To był komplement! Wink
Zgłosiłam się! Zachęcam też innych!
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1079&t=30012

I pojawiło się dziś moje wystąpienie. Uważam je za jedno z tych które są "niepotrzebne".

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Guedes de Lima
Przy okazji anime można było też wspomnieć o Popowskiej Ikonie Bogurodzicy.
Go Vlogos Jurij
Archieparcha Divogrado, Volnogrado i omney Osteryi
Glava Cerkvy Osteryyskey na Vychodztve

Jego Błogosławioność Jurij
Arcybiskup Divogradu, Wolnogradu i całej Osterii
Głowa Kościoła Osteryjskiego na Wygnaniu

Wicehrabia Babilonu
Ikona ta jest zaprawdę wspaniała. Choć mimo wszystko mało związana z tematem. I na pewno nie "niepotrzebna". Wink
Ale temat Ikon w ogóle jest bardzo ciekawy, Andrzeja aktualnie nie ma ale mam nadzieje, że po kwestii magisterki Ametysta uda się z nim rozruszać pomysł AS'a z debatami.
Wtedy świetnym pomysłem byłaby taka debata na temat Ikony i ogólnie symboliki, obrazów, dzieł sztuki, wizerunków itd w religii.

> Wielki wpływ na rozwój i tego regionu, i całej Republiki miały rewolucje kulturowe związane z czymś, co moja żona Polyna Alija określała parę razy na naszym forum jako 2deizacja.

Tak naprawdę to określałam? oO

> Jednak może ktoś nie wie o czym mówię, gdy widzi tytuł Magiczne Dziewczyny, oczywiście nie mamy tu do czynienia z osobami, które używają jakiejś ezoteryki, tarota czy wróżenia przyszłości z kuli.

Wiadomo, matkaolichojnackiej to w Sarmacji, nie w Bialenii.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości