• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogo masz na avatarze?
Ministerstwo ds. Trollingu zaprasza do wspólnej zabawy. Nie bądźmy gorsi od łotryjczyków, stwórzmy swoją galerię świętych na każdy dzień. 

W mirkoświecie były już podobne inicjatywy, więc ta nie będzie jakoś super-oryginalna, ale ma przynajmniej związek z naszym poletkiem, pozwala lepiej poznać współziomków w v-niedoli i dowiedzieć się czegoś o nieistniejącym realu, a który jest przecież pewną inspiracją do ustawienia takiego lub innego obrazka.

Jako proponent zacznę od swojego (dla porządku: śpieszmy się wstawiać awatar do posta, tak często bowiem się zmieniają).

[Obrazek: berlusconi-giovane-ragazzo.jpg]

Mój obrazek przedstawia młodego Silvio Berlusconiego. Czemu on? Bo to interesująca i zabawna postać, a poza tym między jego wizerunkiem z młodości a obecnym jest ogromna przepaść (nie bez kozery ma przydomek La Mummia). Niemniej, żeby nie było, absolutnie nie utożsamiam się z jego poglądami i nie popieram podejmowanych przez niego działań, które niejednokrotnie miały co najmniej "podejrzany" charakter.
Mąż Świętojebliwy
Zbawca Bialenii jedyny prawdziwy
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, Fiodor Godunow
[Obrazek: senatus_qACpHs.jpg]

Yves Saint Laurent, bo mnóstwo ludzi w realu myśli, że jestem gejem (xD), jak on. Do tego ubieram się trochę w jego stylu (i też czasem chodzę w dżalabiji po domu). Kiedyś też odwiedziłem jego dom w Marakeszu, gdzie bardzo mi się podobało. Na pełnej wersji jest też pyszna marokańska herbata, której jestem amatorem i potrafię nalewać z wysoka plus on sam trzyma szklankę soku poramańczowego - też bardzo go lubię. A jako biały człowiek w muzułmańskim kraju ta postać pasuje do Ametysta w Faradobaju. No i tym zdjęciem zdobyłem mnóstwo flejmu na Jbwa - Sekcja Estetyczna.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
[Obrazek: tumblr_po06cxVW7b1vifl4qo1_500.jpg]
Jako, że nie mogłam znaleść dokładnie tego ujęcia z którego mam avatar w google grafice to wstawiam inne tej samej postaci.
Jest to Nanoha Takamachi, główna postać większości serii anime z marki Mahou Shoujo Lyrical Nanoha.
Zaczyna jako 9 letni gówniarz a w późniejszych seriach osiąga wiek 25 lat. Jest dość urocza jak wiele dziewczynek ale po za tym ma w sobie ciekawą melancholie. Nie jest tonw żaden sposób jednak jakaś najciekawsza postać z popkultury japońskiej. Mam ją na avatarze bo podoba mi się kontrast tego jak siedzi skupiona przy stole z jej wyglądam. Sama seria jest jednym z lepszych Mahou Shoujo, zaczynała jako spin off serii gier eroge których fabuła skupiała się na tym, że jej starszy brat w liceum zaliczał panienki. Jeden z twórców wziął postać jego młodszej siostry i zbudował dość spore uniwersum anime, mangi i gier. W ostatnim serialu anime fajne jest to, że nawet nie ma już magii a dziewczynki napierdalają się na ringu waląc po mordach i wybijając zęby. Walki są super a seria zawsze zapewnia nieprzewidywalnośc - polecam.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

• Karol Medycejski
[Obrazek: His_Grace_Bishop_Angaelos_of_the_Coptic_...Centre.jpg]
Ja mam Jego Ekscelencję Angelosa, biskupa Londynu w Koptyjskim Kościele Ortodoksyjnym. Nie istnieje szczególny powód, dla którego wybrałem akurat jego, po prostu zdjęcia koptyjskich duchownych wpisują się w narrację mojego Kościoła, a poza tym znam dobry kebab prowadzony przez Kopta.
Go Vlogos Jurij
Archieparcha Divogrado, Volnogrado i omney Osteryi
Glava Cerkvy Osteryyskey na Vychodztve

Jego Błogosławioność Jurij
Arcybiskup Divogradu, Wolnogradu i całej Osterii
Głowa Kościoła Osteryjskiego na Wygnaniu

Wicehrabia Babilonu
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Karol Medycejski
Ostatnio Koptowie są w modzie.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
  • Jurij Pietrow
Ja byłem przed Dreamlandczykami!
Go Vlogos Jurij
Archieparcha Divogrado, Volnogrado i omney Osteryi
Glava Cerkvy Osteryyskey na Vychodztve

Jego Błogosławioność Jurij
Arcybiskup Divogradu, Wolnogradu i całej Osterii
Głowa Kościoła Osteryjskiego na Wygnaniu

Wicehrabia Babilonu
[Obrazek: avatar_155.jpg?dateline=1566462611]To jest Jan III Waza. A wziąłem go bo 1. Mogę 2. Nie chce mi sie go zmieniać.
A mój to złośliwy diabełek ... trochę jak ja Wink
  • Karol Medycejski
To tak, ja mam tutej Kapitana Ljuti Lazicia czyli wielce zasłużonego dla Republiki Serbskiej żołnierza który walczył na wojnie w bośni. Nie wiem w sumie tak przypadkowo se go dałem tutej. Na innych forach mam Mladicia Wielce zasłużonego generała dla Republiki Serbskiej to znaczy zbrodniarza który wymordował 8 tysięcy boszniaków w Srebrenicy.
(-) Aleksander Novak 

• Karol Medycejski
U mnie to proste w sumie... Jason Momoa, aktor odtwarzający rolę (w charakteryzacji do tej roli właśnie) Ronona Dex w serialu Stargate Altantis.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
  • Karol Medycejski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości