• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarz Prezydent wobec wniosku w Rotrii
Ametyst wstawił na krzykopudełko:
http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=2072

Jednak w związku, że chciałabym poważniej to skomentować przeniosę to tutaj. Nie wiem czy ktoś zauważył czy nie, ale staram się nie atakować Rotrii ani żadnej osoby z tamtąd bo zwyczajnie sprawy w ramach której pojawił się ostatni konflikt na linii RB - Rotria nie znam a i osoby które tam są aktywne niezawiniły mi niczym. Oczywiście nie odmawiam sobie od brania udziału w aktywności żartobliwej ale wydaje mi się, że nie znajdzie się od kiedy znowu aktywnie tu działam z mojej strony nic co by miało zamiar kogoś obrazić lub ktoś mógłby poczuć się urażony. Rotria wydaje mi się zbyt poważna ale to kwestia indywidualnych upodobań i nie mam aktualnie wrogiego stosunku do niej. Od jakiegoś czasu przeglądam forum Bizancjum i jest to fajny przykład jak Rotria może przyczynić się do aktywności i klimatu danej mikronacji.

Jeśli jej władzę zapragnął normalizacji stosunków i wzajemnego uznania nie widzę ku temu przeciwskazań. Mikronacje powinny się raczej wspierać, często nawet jeśli narracyjnie mamy do kogoś zły stosunek nie powinniśmy tracić z oczu tego, że po drugiej stronie są osoby które nie tylko zgodnie z nauczaniem pewnego personalisty i fenomenologa Karola Wojtyły mają swoją nienaruszalną godność ale tak jak i my próbują czerpać przejemność i szczęście z pobytu w v-świecie.

Dodam, że jak najbardziej zgadzam się, że mam wesołe usposobienie. ^^

Prezydent
Republiki Bialeńskiej
(-) Akrypa Ali Shariati
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Jurij Pietrow
Do ich narracji nic nie mam. Po prostu większa część łotryjskiego kolektywu rządzącego to chamy w białych kołnierzykach, ale również wierzę że w pewnym momencie tamtejsze elyty się ogarną i zejdą z tych Himalajów głupoty politycznej.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=2074
I tak oto zostałam Szlachetną Damą.
Mam nadzieje, że Alija nie wygodni mnie z domu.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

Jakby wygoniła Cię z Pałacu Prezydenckiego, to byłby to zamach stanu.
A kiedy w końcu przeproszą?
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Nigdy.
(-) Fiodor Anatoljewicz Godunow
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Jurij Pietrow
> I tak oto zostałam Szlachetną Damą.

Sio z domu!!! I żebym cię więcej nie widziała!!!
Gdzie byłaś gdy trzeba było mnie bronić? :c

> Gdzie byłaś gdy trzeba było mnie bronić?

Przed czym?

Zresztą ostatnio jak najbardziej cię obroniłam. Przed przegraniem w wyborach prezydenckich z kukluxklannersem.
>Przed czym?

Choćby przed samotnością. Ostatnio rzadko bywasz. :c
Zanim zostałam towarzyszką prezydentką czekałam w sumie na twój powrót by coś ruszyć z DB. Zrobiłam opis jednej dzielnicy Bengazi, może w wolnym czasie ruszę z kolejnymi, ale nie będę cie zmuszać to takiej pracy, chyba, że chcesz być zmuszana oczywiście. ^^
Jako, że znów jesteś można otworzyć w końcu sesje LKD, może jutro albo pojutrze się tym zajmę ale jak masz trochę czasu sama też możesz. ^^

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości