• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro LKD
Czy w związku z powrotem Burmistrza Bengazi mogę liczyć na rozpatrzenie wniosku? Obojętnie czy pozytywnie czy negatywnie, ale jakąś odpowiedź poproszę.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Spodziewany koniec operacji – za dwa dni.

Akcja zakończona sukcesem. Yahoo!łdzi tak szybko spierdalali, że zapomnieli zabrać swoich rzeczy i jest co szabrować.

> Pytanie w co klepać?

W cokolwiek. Byleby mocno. Żebym się zwijała z bólu.

> Czy w związku z powrotem Burmistrza Bengazi mogę liczyć na rozpatrzenie wniosku? Obojętnie czy pozytywnie czy negatywnie, ale jakąś odpowiedź poproszę.

Zasadniczo, to z formalno-prawnego punktu widzenia, przewodniczącą LKD chyba nadal jestem ja xD.
' napisał(a):Zasadniczo, to z formalno-prawnego punktu widzenia, przewodniczącą LKD chyba nadal jestem ja xD.
No to niech rozpatrzy osoba, która ma do tego uprawnienia w DB... nie wnikam kto personalnie.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Na pewno Akrypa. Do bez dwóch zdań, ale która?
Jestem jednak za tym by tym zajeła się moja żona jako, że teraz to ona reprezentuje majestat większej władzy.
A ja tylko pasożytuje na jej pensji.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

> Na pewno Akrypa. Do bez dwóch zdań, ale która?

To są dwie? oO
Ja widzę dwie... to źle?
Akrypa Ali zawdżat Akrypa.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

> Ja widzę dwie... to źle?

A po wytrzeźwieniu?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości