Ankieta: Jaką narodowość uznajesz za swoją główną?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bialeńska
50.00%
5 50.00%
Sarmacka
10.00%
1 10.00%
Wandejska
0%
0 0%
Brodryjska
20.00%
2 20.00%
Teutońska
10.00%
1 10.00%
Batawska
0%
0 0%
Skarlandzka
0%
0 0%
Pana-Nordacka
0%
0 0%
Hassenlandzka
0%
0 0%
Inna
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta Narodowościowa
Chyba od odzyskania niezależności nie było takich rzeczy a w sumie ciekawi mnie jak wielki rozrzut narodowościowy będzie w naszej najzieleńszej Republice. Jeśli ktoś zaznacza inną fajnie jak napiszę jaką.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Czy ogólnodostępna ankieta cokolwiek nam powie?
Ja mogę powiedzieć ilu jest obecnie Bialeńczyków w mikroświecie. Jedenastu, tyle osób posiada obywatelstwo. Nikt nikogo do przyjęcia obywatelstwa nie zmusił, ani nikt nikomu nie zabronił go przyjąć. Mam nadzieję, że pomogłem. Smile
Trudne pytanie. Ciężko było wybrać między Batawską, a Brodryjską. Smile
Pretendent do tronu Carstwa Brodryjskiego
Piotr Pawłowicz-Dostojewski

[Obrazek: jsFpY9c.png]
Cytat:Czy ogólnodostępna ankieta cokolwiek nam powie?

Powie nam do czego poczuwają się ludzie udzielający się tutaj. Oczywiście, Nie ważne skąd pochodzisz jesteś Sarmatą Bialeńczykiem, ale też nie jest to moja główna narodowość. Określiłabym się jako Bialenka narodowości xxx.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

[Obrazek: 1Lk4uEX.png]
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Brakuje narodowości jahołdzkiej. Sad
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
Cytat:Brakuje narodowości jahołdzkiej. [Obrazek: sad.png]
Daj inną lub Bialeńską. :c

Nie no dałem Bialeńską, jedyna słuszna opcja sercu memu. Fajnie byłoby porównać wyniki tej ankiety do tej, która była przeprowadzona kilka lat temu. Wtedy w opcjach jeszcze figurowały takie narodowości jak victoriańska czy santańsko-burgijska. Jak ten świat się zmienia.  Tongue
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png][Obrazek: Ppng_qaqehqe.png][Obrazek: ppr-minip_qaqenrq.png]
O jezu Jahołdajewszczyzna <3 obok Anatolii i Dżamahiriji jedyne regiony które jakoś działały i można wspominać ze wzruszem.
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Jakiej znowu Awary?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości